Wie is JIJ


Bij de JIJ groep werken verschillende werknemers vanuit diverse vestigingen in Noord Nederland! Bij JIJ Uitzendbureau zijn de volgende medewerkers actief:
 

   GetAttachmentThumbnail?id=AQMkADAwATY3Zm

 

Marielle Dalmolen

Accountmanager
marielle@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Veel eerste contacten verlopen via "hoofd eerste indrukken", Marielle Dalmolen. Zij is onze accountmanager en 6 jaar werkzaam bij JIJ. Enerzijds is zij de commerciele motor die afspraken plant bij nieuwe klanten, anderzijds is zij er ook voor het verstevigen van de band met bestaande relaties. Altijd op een informele manier die past bij de klant, maar ook bij haarzelf. Persoonsprofiel: enthousiast, ondernemend, open, vastbijter, energiek.

"Het belangrijkste van JIJ is de cultuur. Die bepaalt niet alleen wie JIJ is, maar ook wie wij zijn. Open in onderling overleg en in samenwerking met onze klanten. Informeel en betrokken bij elkaar. Afspraken worden nagekomen; iets dat heel simpel lijkt, maar bij veel andere organisaties helemaal niet vanzelfsprekend is. Wel bij JIJ. Ik zorg zowel prive als in mijn werk dat contacten onderhouden blijven, actie ondernomen wordt en gezelligheid voorop staat. Die energie die mij dat geeft, stop ik ook in mijn werk. JIJ is een relatief platte organisatie, dus ik kan altijd iedereen bereiken en betrekken bij mijn vraagstukken."

 

Mara Steneker

Commercieel medewerker binnendienst
mara@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Mara Steneker laat een succesvolle stage van een jaar bij JIJ uitzendbureau achter zich en heeft haar MBO opleiding Sociaal Juridische Dienstverlening voltooid. Bij JIJ gaat ze zich verder ontwikkelen als commercieel medewerker binnendienst. Als stille kracht biedt zij een stevig fundament op onze vestiging. In haar vrije tijd zit ze in een showteam bij een dansschool en doet ze mee aan wedstrijden. Persoonsprofiel: Betrokken, bescheiden, vriendelijk, behulpzaam, verantwoordelijk en enthousiast.

 

Nina Visser

Accountmanager
nina@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Ik ben een mensenmens en door mijn enthousiasme ben ik bedreven in het rekruteren van anderen. Ik ben op mijn best in een omgeving waarin zelfontplooiing en zingeving een belangrijke rol spelen. Voor mijzelf maar zeker ook voor de mensen om mij heen, want als intuïtieve voeler ben ik bijzonder betrokken bij de behoefte van anderen. Daarnaast ben ik een talent in pionieren, projecten starten en inspelen op veranderingen. Ook ben ik sterk in netwerken en mensen enthousiasmeren om plannen te presenteren en te verkopen. Ik kom professioneel tot bloei in een informele, ongedwongen sfeer waarin fantasie en creativiteit wordt gewaardeerd.

Robert Talens

Accountmanager
robert@jij-uitzendbureau.nl 
Vestiging Groningen

Harold Wilkens


Accountmanager
harold@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Hannah Crol

Junior accountmanager
hannah@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen 

Nienke van den Berg

Junior accountmanager
nienke@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

John van Dalen

Accountmanager
john@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Margot Streefkerk


Accountmanager
margot@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Klazienaveen

Laurens Schulte


Junior accountmanager
ricardo@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Klazienaveen

Edwin Bakker

Accountmanager
edwin@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Stadskanaal 

Margriet Boiten


Accountmanager
margriet@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Stadskanaal

Marloes Nieveen


Commercieel medewerker binnendienst
marloes@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Stadskanaal 
 

Robin Schuurman

Accountmanager
robin@jij-techniek.nl
Vestiging Delfzijl 

Reinder de Vries

Accountmanager
reinder@jij-techniek.nl
Vestiging Delfzijl 

Gabi Bullinga

Accountmanager
info@jij-techniek.nl
Vestiging Delfzijl 

Monique Keukens

Accountmanager
monique@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Hellevoetsluis 

Hans Keuning

Adviseur opleidingen
hans@jij-uitzendbureau.nl 


 

THE FUTURE BELONGS TO THOSE WHO BELIEVE IN THE BEAUTY OF THEIR DREAMS.