Wie is JIJ


Bij de JIJ groep werken verschillende werknemers vanuit diverse vestigingen in Noord Nederland! Bij JIJ Uitzendbureau zijn de volgende medewerkers actief:
   

Marielle Dalmolen

Accountmanager
marielle@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Mara Steneker

Commercieel medewerker binnendienst
mara@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Nina Visser

Accountmanager
nina@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Robert Talens

Accountmanager
robert@jij-uitzendbureau.nl 
Vestiging Groningen

Harold Wilkens


Accountmanager
harold@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Hannah Crol

Junior accountmanager
hannah@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen 

Nienke van den Berg

Junior accountmanager
nienke@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Groningen

Edwin Bakker

Accountmanager
edwin@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Stadskanaal 

Marloes Nieveen

Commercieel medewerker binnendienst
marloes@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Stadskanaal 
 

Robin Schuurman

Accountmanager
robin@jij-techniek.nl
Vestiging Delfzijl 

Reinder de Vries

Accountmanager
reinder@jij-techniek.nl
Vestiging Delfzijl 

Gabi Bullinga

Accountmanager
info@jij-techniek.nl
Vestiging Delfzijl 

Monique Keukens

Accountmanager
monique@jij-uitzendbureau.nl
Vestiging Hellevoetsluis 


 

THE FUTURE BELONGS TO THOSE WHO BELIEVE IN THE BEAUTY OF THEIR DREAMS.