Uitzenden/ Detacheren

jij brengt mens en werk in verbinding

JIJ voor werknemers


De juiste man op de juiste plaats zetten, dat is wat JIJ doet. Ben je op zoek naar een nieuwe baan waar je gelukkig van wordt? Hecht jij waarde aan een goede relatie met je werkgever?
Dat is precies waar JIJ je bij kan helpen. We kijken samen naar jouw vaardigheden en kwaliteiten en matchen deze aan een werkgever die bij jou past.
Ook als je nog niet precies weet waar jouw krachten liggen ben je bij JIJ aan het goede adres. We denken met je mee en komen er samen achter wat je wilt en kan, zodat je straks goed tot je recht komt in een nieuwe functie.

JIJ werkt o.a. in de

Vacatures Bouw
Vacatures Schoonmaak
Vacatures Techniek
Vacatures Horeca

JIJ voor werkgevers


Als je het ons vraagt is het woord uitzendbureau uit de tijd. Als werkgever moet je boeien en binden om de juiste werknemer bij je te houden. JIJ helpt daarbij. Het vergt mensenkennis, begrip van de branche en een groot bestand van geschikte kandidaten om vacatures snel en voor korte of lange termijn te vervullen.

JIJ werkt met:

• tijdelijk personeel
• vast personeel
• flexwerkers
• vakantiekrachten
• detachering

Dit is jij

Mara Steneker

 

Delfzijl
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

 

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl