Inschrijven bij jij uitzendbureau

Wat leuk dat je je wilt inschrijven bij JIJ!
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, vragen we je om onderstaande gegevens zo goed mogelijk in te vullen.
Door je in te schrijven krijg je een persoonlijke account bij ons waarmee je makkelijk en snel kan reageren op een leuke baan.

Heb jij een uitgebreide CV waarin alle belangrijke informatie over jezelf op staat? Dan is het ook mogelijk om je in te schrijven via onderstaande link:

Personalia

Inschrijvingen zonder contactgegevens kunnen wij dan ook niet in behandeling nemen.

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470051
sil@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl