Direct inschrijven

Wat leuk dat je je wilt inschrijven bij JIJ!
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, vragen we je om onderstaande gegevens zo goed mogelijk in te vullen.
Door je in te schrijven krijg je een persoonlijke account bij ons waarmee je makkelijk en snel kan reageren op een leuke baan.

Heb jij een uitgebreide CV waarin alle belangrijke informatie over jezelf op staat? Dan is het ook mogelijk om je in te schrijven via onderstaande link:

Personalia

Het stelt ons in staat om snel contact met u op te nemen. Inschrijvingen zonder contactgegevens nemen we niet in behandeling.
Vul een correct e-mailadres in, deze zal gebruikt worden als gebruikersnaam

Wij zijn er voor jou

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Nienke van den Berg

Groningen
050 - 5470050
nienke@jij-uitzendbureau.nl

Mariƫlle Dalmolen

Groningen
050 - 5470050
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
050 - 5470050
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Groningen
050 - 5470050
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
050 - 5470050
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
050 - 5470050
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
050 - 5470050
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
050 - 5470050
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
050 - 5470050
monique@jij-uitzendbureau.nl