Inschrijven met automatische CV verwerking

Wanneer je een CV hebt, kun je dat hier invoegen. We zullen proberen jouw CV automatisch te verwerken en zullen zoveel mogelijk velden voor je invullen, zodat het registratie proces sneller verloopt. We accepteren DOC, DOCX, PDF, ODT en RTF bestanden. Voordat je CV verwerkt kan worden, dien je tevens de beveligingscode in de afbeelding hieronder over te nemen.

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl