Inschrijven met automatische CV verwerking

Wanneer je een CV hebt, kun je dat hier invoegen. We zullen proberen jouw CV automatisch te verwerken en zullen zoveel mogelijk velden voor je invullen, zodat het registratie proces sneller verloopt. We accepteren DOC, DOCX, PDF, ODT en RTF bestanden. Voordat je CV verwerkt kan worden, dien je tevens de beveligingscode in de afbeelding hieronder over te nemen.

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl