Kandidaten login

Als je al een kandidaten login hebt, vul dan je e-mail adres en wachtwoord in. Klik op de "Login" knop om in te loggen. Als je bent ingelogd kun je je profiel bekijken en bewerken.

Wachtwoord vergeten?

Als je al een kandidaten login hebt maar je bent jouw wachtwoord vergeten, vul dan bovenin dit venster jouw e-mailadres in en klik vervolgens op de knop 'Verstuur mijn wachtwoord'. Het wachtwoord zal naar jouw e-mail adres worden gestuurd.

Inschrijven

Heb je nog geen account? Meld je nu gratis aan om snel te kunnen solliciteren!

Als je een CV wilt meesturen dan kan dat nu. Wij zullen proberen je CV automatisch in te lezen en daarmee de inschrijving voor je te vereenvoudigen. Je kunt .DOC, .DOCX, .PDF, .ODT en .RTF bestanden toevoegen. Vul alsjeblieft ook de tekstcode in die je onderaan de pagina aantreft. Je hoeft deze code niet in te vullen als je besluit op dit moment geen CV mee te sturen.

Wij zijn er voor jou

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Nienke van den Berg

Groningen
050 - 5470050
nienke@jij-uitzendbureau.nl

Mariƫlle Dalmolen

Groningen
050 - 5470050
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
050 - 5470050
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Groningen
050 - 5470050
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
050 - 5470050
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
050 - 5470050
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
050 - 5470050
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
050 - 5470050
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
050 - 5470050
monique@jij-uitzendbureau.nl