Snel zoeken
124
Over deze vacature
  • 07/25/2017

Allround timmerman

Reageer nu!

De functie van allround timmerman

We zijn op zoek naar de allround timmerman die tijdens de bouwvak bij onze opdrachtgever kan starten.

De timmerman moet zelfstandig kunnen werken en ervaring hebben met de diverse facetten van het vak, zoals stelwerk, aftimmerwerk, ruwbouw en renovatie. Het is zeker een pré als men al de nodige ervaring heeft.

Bij goed bevinden van beide kanten, kan het werk voor langere tijd zijn.

* VCA is een pré

* Eigen vervoer

* Tekening kunnen lezen

* In bezit van vakdiploma's

* Ruime ervaring

Arbeidsvoorwaarden

Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens Bouw-CAO

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

G Bruijne
T: (0596) 542 504

Contact
Geert de Bruijne
Wil je meer weten over de techniek branche? Of kan ik je helpen bij je zoektocht naar de juiste baan?
Neem dan contact met mij op via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Onze vacatures
08-11-2018
inDelfzijl
08-11-2018
inGroningen
08-11-2018
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl