Bezorger

Introductie

Heb je ervaring met het installeren van wit- en bruingoed? Ben je graag onderweg en help je graag mensen? Dan is dit iets voor jou!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Bezorger

Als installatie monteur / technisch bezorger werk je zelfstandig. Je brengt de aankoop van de klant netjes aan huis. Het bedrijf heeft een eigen bezorgdienst, je bent dus veel op pad! Eenmaal bij de klant aangekomen installeer je de producten die bestaan uit wit- en bruingoed. Denk hierbij aan wasmachines, vaatwassers, koelkasten en televisies.

Je kan op de volgende dagen en tijdstippen worden ingeroosterd:
Maandag tot en met vrijdag 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00

Je gaat werken bij

Het bedrijf is een totaal installatiebedrijf voor elektra, gas, water en cv installaties voor particulieren, woningbouw en utiliteitswerken. Het bedrijf gaat met de tijd mee en is op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen. Op het gebied van zonnepanelen mag het bedrijf zich de grootste in Noord Nederland noemen.

‘Binnen het bedrijf heerst naar mijn mening een leuke sfeer en dit helpt mij persoonlijk om elke dag met plezier naar mijn werk te gaan.’ Aldus een medewerker van het bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime baan
  • Wekelijkse of 4 wekelijkse uitbetaling van je salaris
  • Voer je je werkzaamheden goed uit en kan je goed overweg met klanten en collega's? Dan maak je kans op een vast contract.
  • Reiskostenvergoeding €0.19 cent per kilometer
  • Vakantiegeld en 25 vakantiedagen op jaarbasis
  • Goede werksfeer met leuke collega's
  • Een baan met veel afwisseling
  • Zelfstandig werken met veel verantwoordelijkheid
  • Een goed gevuld kerstpakket

Wat vragen we van je

  • Ervaring als bezorger is geen vereiste. Maar heb je gewerkt als koerier, verhuizer of in de evenementen-/ podiumopbouw dan is dit mooi meegenomen
  • Ervaring in het installeren van wit- en bruingoed is een pre
  • Sterk genoeg om witgoed naar de 4e verdieping te tillen
  • In hebt bezit zijn van rijbewijs B
  • Klantvriendelijk en sociaal
  • Woonachtig binnen een straal van 30 km rondom Uithuizen

Salarisindicatie

€1900 - €2100

Locatie

Uithuizen

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-02-2021
Contact
Mara Steneker
Hulp nodig in de zoektocht naar je (nieuwe) baan?
Neem contact op via:Details...
Werk telefoon: +596 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl