Snel zoeken
150
Over deze vacature

Bijbaan vacature Groningen

Reageer nu!

Bijbeunen? ‘N mooie klus naast je studie!

Ben jij vier dagen lang of één van de volgende dagen beschikbaar? En wil je graag wat bijverdienen? Dan is dit de ideale klus voor jou.

- Donderdag 18 oktober 17:00 – 22:00 uur
- Vrijdag 19 oktober 10:00 – 18:30 of 13:30 – 22:00 uur
- Maandag 22 oktober Wordt nader bekend gemaakt
- Dinsdag 23 oktober Wordt nader bekend gemaakt

Wat ga je doen?
Met een gezellige groep ga jij richting Assen om er voor te zorgen dat nieuwe kantoorpanden volledig worden ingericht. Denk hierbij aan het klaarmaken van werkplekken, uitpakken en installeren van computers, en je zorgt ervoor dat de nieuwe kantoormedewerkers op een schone werkplek verder kunnen met hun degelijke kantoorbaan.

JIJ:
- Bent representatief
- Bent beschikbaar op één of meer van de eerder genoemde datums
- Functioneert goed in een team
- Bent in het bezit van veiligheidsschoenen (i.o. te leen)

Ben jij voor deze functie beschikbaar en beschik jij over je rijbewijs en eigen auto? Dán kom jij ook nog in aanmerking voor een mooie reiskostenvergoeding.

Vragen? Bel naar 050-547 0050 of stuur een mailtje naar inge@jij-uitzendbureau.nl

Locatie

Assen

Contactpersoon

I Hoekstra

Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
03-10-2018
inVertrouwelijk
03-10-2018
inDelfzijl
03-10-2018
inGroningen
03-10-2018
inDelfzijl
03-10-2018
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl