Calculator

Nieuw

Introductie

Wil jij aan de slag als calculator op locatie in Winsum. Je werkt voor een mooi bouwbedrijf die bekend staat in de provincie Groningen!

Wat ga je doen als Calculator

Je gaat werken voor een bouwbedrijf dat bekend staat om specialist in Metsel en Lijmwerk in Groningen.

Bekende projecten die de opdrachtgever heeft verricht zijn onder andere aardbevingsschade projecten oplossen in Groningen.

Je werkzaamheden als calculator en werkbegeleider bestaan uit:
  • Calculeren en uittrekken materialen
  • Begrotingen en offertes opstellen
  • Tekeningen lezen voor nieuwbouw projecten
  • Jij bent het aanspreekpunt voor projecten
  • Bijwonen overleggen
  • Adviseren / controleren collega's op werklocatie
  • Verwerkte eenheden controleren/ planning in de gaten houden

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een bekend metsel- en voegbedrijf in Winsum.

Wat bieden wij je aan

  • Wij bieden je een bruto uurloon aan afhankelijk van je leeftijd en ervaring een goed marktconform salaris
  • Een fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je loon uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 km
  • Je hebt een afwisselende baan met kans op een vast contract
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Opleidingsmogelijkheden

Wat vragen we van je

  • Je hebt een flexibele, positieve instelling en bent samenwerkingsgericht.
  • Je hebt kennis en ervaring met de bouw branche.
  • Ervaring met een calculatie programma is mooi meegenomen
  • MBO / HBO werk en denkniveau

Salarisindicatie

Tussen de €2200 - €2400 bruto per maand

Locatie

Winsum

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 01-11-2021
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl