Dakdekker leerling

Nieuw

Introductie

Als je handig bent, geen hoogtevrees hebt en graag buiten werkt kun je aan de slag als dakdekker. Je werkt met bitumen (asfalt) en andere materialen om het dak van bijvoorbeeld een huis te bedekken. Soms voer je reparaties uit als er een lekkage is. Je leert alles over de gereedschappen en materialen die je gebruikt.

Heb je vragen of wil je meer informatie?
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 69 77 00
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als assistent dakdekker?

Een greep uit jouw werkzaamheden:
  • Nieuwe dakbedekking aanbrengen
  • Oude dakbedekking slopen
  • Nieuwe materialen controleren
  • Controles uitvoeren aan dakbedekkingen
  • Reparaties uitvoeren aan dakbedekkingen
  • Dakbedekkingen renoveren.

Je gaat werken bij

Onze klant is een bekende in het noorden van het land en in de dakdekkers wereld. Het is een bedrijf met ruim 60 jaar ervaring en waar de woorden ”ambacht, vakwerk en kwaliteit” dagelijks bij voorkomt. Je kunt bij ze terecht voor zowel platte als hellende daken.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime werk voor onbepaalde tijd
  • Startsalaris tussen de €1900 - €2300 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding van 0.19 ct / km
  • Opbouw pensioen
  • 8.33% vakantiegeld en vakantiedagen
  • Wekelijks stipte en correcte betaling
  • Functie met doorgroeimogelijkheden

Wat vragen we van je

  • In bezit van rijbewijs en eigen vervoer
  • In bezit van je VCA of bereidt te halen via Jij Uitzendbureau
  • Je hebt geen hoogtevrees
  • Je hebt affiniteit met de bouw of relevante werkervaring in de bouw.

Salarisindicatie

Tussen de €1900 - €2400 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl