Elektromonteur

Doorlopende werving

Introductie

Heb je ervaring als elektromonteur en ben je een specialist op het gebied van installatiewerken? Neem dan eens contact met ons op!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Elektromonteur

Als Elektromonteur ben je verantwoordelijk voor het installeren van elektrotechnische installaties in de woningbouw. Het is in deze functie belangrijk dat je zelfstandig kan werken en dat je weet van aanpakken!

Jouw werkzaamheden bestaan uit:

  • Het monteren van diverse elektrotechnische installaties aan de hand van tekeningen en instructies
  • Het verdelen van groepen in de meterkast

Je gaat werken bij

Een specialist op het gebied van installatiewerken. Een baan met veel afwisseling.

  • Dak en Gevel
  • Data & Telecom
  • Duurzame installaties
  • Elektrotechniek

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijkse loonbetaling
  • Veel verantwoordelijkheid
  • Uitzicht op een vast dienstverband
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden
  • Reiskostenvergoeding (0,19 cent per gereden km)
  • Doorgroeimogelijkheden

Wat vragen we van je

  • MBO werk,- en denkniveau
  • Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken
  • Flexibel in werktijden zijn
  • In bezit van VCA diploma
  • In bezit van rijbewijs B

Salarisindicatie

Salaris van maximaal € 2.800,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 05-02-2021
Contact
Mara Steneker
Hulp nodig in de zoektocht naar je (nieuwe) baan?
Neem contact op via:Details...
Werk telefoon: +596 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl