Snel zoeken
124
Over deze vacature
  • 06/13/2018

Heftruck Chauffeurs

Reageer nu!

Bedrijfsprofiel

Met onze eigen faciliteiten bieden wij een oplossing voor iedere transportvraag. Deskundig en betrokken. 'Kan niet’ kennen we niet binnen ons bedrijf. Voor elke vervoersvraag of ieder logistiek probleem is er een oplossing. Wij vinden die oplossing en voeren hem uit. Door ons totaalaanbod van projectbegeleiding, beschikbaar materieel, ervaren mensen en ons wereldwijde netwerk vertrouwen steeds meer klanten op onze kennis en kunde. Betrokkenheid die altijd zichtbaar is in kleine gebaren en grootse projecten. Zichtbaar in slimme combinaties en verrassende keuzes. Altijd veilig, altijd betrouwbaar, voor onze klanten én voor onze medewerkers.

Bedrijfscultuur

Bij onze divisies werken we in hechte teams. Soms dicht bij huis, soms ver over de grens. Sommige projecten duren een dag, andere een paar maanden. Wat wij waardevol vinden is dat je betrokken bent en dat je samen actief werkt aan het behalen van gemeenschappelijke doelen. Bij ons zijn kleine gebaren soms even belangrijk als grote projecten. Samen verder bouwen aan de continuïteit daar draait het om bij ons.

heftruck chauffeur

Het laden en lossen van voorraad voor een cruiseschip

Bulk verladen

functie eisen

VCA

Geldig heftruck certificaat, ervaring belangrijk

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

G Bruijne
T: (0596) 542 504

Contact
Geert de Bruijne
Wil je meer weten over de techniek branche? Of kan ik je helpen bij je zoektocht naar de juiste baan?
Neem dan contact met mij op via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Onze vacatures
08-11-2018
inDelfzijl
08-11-2018
inGroningen
08-11-2018
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl