Snel zoeken
189
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
  • 04/30/2019

Hovenier

Nieuw

Introductie

Heb jij groene vingers en ben je op zoek naar een baan als hovenier? Voor het aankomende seizoen zijn wij op zoek naar hoveniers en leerling hoveniers in de provincies Groningen en Drenthe bij diverse opdrachtgevers. Of je nu werk zoekt als medewerker hovenier of vakbekwaam hovenier? Bij jij uitzendbureau vind je een ruim aanbod hovenier-vacatures. Wij hebben banen voor hoveniers in Groningen en Drenthe. Ben je nog geen hovenier, maar wil wel graag aan het werk als hovenier? Informeer dan naar onze werk- en leerplekken in het groen.

Wat ga je doen als Hovenier

Als hovenier is geen dag hetzelfde. De ene week ben je een nieuwe tuin aan het aanleggen en de andere week ben je bezig met onderhoudswerkzaamheden. Van het snoeien van bomen en struiken tot aan het plaatsen van schuttingen en het aanleggen van paden. De klantenkring bestaat zowel uit particulieren als bedrijven en instellingen. Bij deze functie sta je in contact met klant en daarom is het belangrijk dat je klantgericht en ook klantbewust bent.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Uitzicht op een vaste aanstelling
  • Wekelijks je salaris gestort
  • Reiskostenvergoeding
  • Goede arbeidsvoorwaarden en een goed salaris conform de hoveniers CAO

Wat vragen we van jou

  • Je hebt minimaal een mbo-diploma niveau 3 richting groen (alleen als allround hovenier, geen vereiste dus)
  • Je bent in het bezit van een VCA-certificaat
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B en een auto, rijbewijs BE is een pre

Salarisindicatie

€10,00 - €14,00

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900

Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
23-05-2019
inSiddeburen
23-05-2019
inTexel
23-05-2019
inGroningen
23-05-2019
inGroningen
23-05-2019
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl