Snel zoeken
165
Over deze vacature

Hovenier Groningen

Nieuw

De functie van Hovenier

Heb jij groene vingers en ben je op zoek naar een baan als hovenier? Voor het aankomende seizoen zijn wij op zoek naar allround hoveniers en hulp hoveniers in de provincies Groningen en Drenthe bij diverse opdrachtgevers.

Als hovenier is geen dag hetzelfde. De ene week ben je een nieuwe tuin aan het aanleggen en de andere week ben je bezig met onderhoudswerkzaamheden. Van het snoeien van bomen en struiken tot aan het plaatsen van schuttingen en het aanleggen van paden. De klantenkring bestaat zowel uit particulieren als bedrijven en instellingen. Bij deze functie sta je in contact met klant en daarom is het belangrijk dat je klantgericht en ook klantbewust bent.

Het betreft een fulltime functie voor de langere termijn. Beloning vindt plaats op basis van ervaring en de cao hoveniers.

Wij vragen van de hovenier

> je hebt minimaal een mbo-diploma niveau 3 richting groen (alleen als allround hovenier, geen vereiste dus)
> je bent in het bezit van een VCA-certificaat
> je bent in het bezit van een rijbewijs B en een auto, rijbewijs BE is een pre

Enthousiast geworden? Solliciteer dan direct! Mocht je nog vragen hebben of meer informatie willen neem dan gerust contact op met jij uitzendbureau via harold@jij-uitzendbureau.nl of op het telefoonnummer 0615697700 - 0599-631900

Kijk voor onze andere vacatures in de bouw op: www.jij-uitzendbureau.nl/vacatures-bouw

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900

Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl