Keukenhulp Texel

Topbaan

Introductie

Een gezellig en sfeervol Café Restaurant dat al jaren bekend staat bij vakantiegangers en inwoners van Texel. Het staat bekend om zijn Texelse gastvrijheid en Bourgondische keuken.
Voor dit leuke eetcafé zoeken wij een ervaren keukenhulp.

Wat ga je doen als keukenhulp ?

Als keukenhulp ondersteun jij de kok met allerlei werkzaamheden in de keuken. Je bereidt kleine gerechten, verzorgt indien nodig de afwas, helpt mee bij het inruimen van bestellingen en zorgt er mede voor dat alles in de keuken schoon en netjes is. Wanneer je bekend bent in de keuken dan is er ruimte om door te groeien. Je zult in verloop van tijd meer verantwoordelijkheden krijgen en gerechten zelf gaan bereiden.

Je gaat werken bij

Restaurant Dennenoord ligt aan de rand van de staatsbossen op Texel. In het seizoen stroomt het vol met toeristen en groepen. In de winterperiode is dit dé ontmoetingsplek voor de eilanders. Het is een gezellig eetcafé waar ze naast lokale producten en een uitgebreide kaart ook diverse pannenkoeken en pizza's serveren. Je komt terecht in een gezellig team met een informele sfeer. Je gaat aan de slag in de keuken met één iemand die hier de leiding heeft.

Wat bieden wij je aan

  • Een functie ongeveer 38 uur per week, afhankelijk van de periode zal het de ene week meer zijn en de andere week minder
  • Huisvesting op fietsafstand naar je werkplek
  • Beloning volgens het Horeca Cao. Afhankelijk van je ervaring verdien je tussen de €10,00 en €14,00 bruto per uur
  • Wekelijkse uitbetaling van je gewerkte uren
  • Een gezellige werkplek met leuke collega's
  • Leuke plek om door te groeien als kok.

Wat vragen we van je

  • Je bent enthousiast en gemotiveerd.
  • Je hebt enige aantoonbare ervaring als keukenhulp
  • Je hebt een passie voor koken
  • Je bent bereid om voor langere duur op Texel te blijven.

Salarisindicatie

Beloning volgens het Horeca Cao. Afhankelijk van je ervaring verdien je tussen de €10,00 en €14,00 bruto per uur

Locatie

Den Burg

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Adres
Grensweg 114, 1791 NK Den Burg
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Texel
Vakgebied
  • Horeca
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 09-12-2019
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
11-11-2019
inAssen
11-11-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl