Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
  • 05/01/2019

Lasser

Topbaan

Introductie

Voor een relatie in Drachten zijn wij op zoek naar gecertificeerde lassers die klantspecifieke systemen ontwerpen en bouwen voor in de offshore .Voor deze functie wordt niveau 2 / 3 las opleiding gevraagd,en aantoonbare certificaten.

Wat ga je doen als Lasser

Je last op grote klantspecifieke ontwerpen die als ze afgelast zijn veelal ingezet worden in de offshore.

Als lasser ben je gekwalificeerd volgens de EN 9606 eb of AWS D.1.1

En heb je ervaring in het Full pen lassen ( een lasproef zonder backingpositie HL045(EN) of 6G (AWS) Tevens ga je enkel de processen lassen welke je voor gekwalificeerd bent (135-136-en een 138 dekken elkaar af maar je voor 136 certificaat moet je apart gekwalificeerd zijn.

Je bent bekend met AWS en de juiste materiaal groep S690 of de amerikaanse equivalent.

Je last je hoeklassen EN in minimaal PF bijvoorkeur PH (pijp) in een multilayer ,eisen zijn het zelfde m.b.t toevoegmateriaal als bij full pen lassen.

(hoeklassen AWS 3Fu of 4F materiaal S690 of ASME equivalent )

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Salaris conform CAO
  • Pensioen
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen wij van jou

  • Je hebt aantoonbare diploma's als lasser niveau 2/3
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B;
  • certificaten 135-136-138

Locatie

Drachten

Contactpersoon

R de Vries
T: (0596) 542 504

Contact
Reinder de Vries

Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens

Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inTexel
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl