Snel zoeken
189
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Waddeneilanden
Dienstverband
  • Fulltime
  • 04/30/2019

Medewerker bediening

Topbaan

Introductie

Eetcafé de Millem is onderdeel van Camping Cupido, een rustige gezinscamping centraal gelegen op het eiland Terschelling. De camping wordt voornamelijk bezocht door gezinnen. Er worden leuke activiteiten georganiseerd voor de kinderen. Gasten kunnen bij eetcafé de Millem genieten van betaalbaar en lokaal eten. Sinds kort hebben ze een nieuw terras. De camping wordt omringt door natuur. Voor de ingang tref je het duinmeertje van Hee. Zomers kun je hier heerlijk zwemmen. Het strand ligt op 15 minuten fiets afstand. Het team bestaat, inclusief jou, uit vier personen.

Wat ga je doen als medewerker bediening

Camping Cupido is een camping voorzien van diverse faciliteiten. De camping wordt voornamelijk bezocht door gezinnen. Er worden leuke activiteiten georganiseerd voor de kinderen. Als medewerker bediening zul je aan de slag gaan bij Eetcafé de Millem. Het team bestaat, inclusief jou, uit vier personen.

Camping life
De huisvesting is gevestigd op de camping zelf. Je zult gedurende je werkperiode verblijven in een stacaravan of verblijven in de personeelsruimte (een gezamelijke, gezellige ruimte op zolder van het eetcafé). In de ochtend kun je boodschappen halen bij supermarkt de Spar, welke gelegen is op het campingterrein. Elke ochtend zijn er verse broodjes te verkrijgen! Op werkdagen kun je samen met je collega's dineren voor het werken aan. De werkroosters worden opgesteld per week in overleg met de eigenaresse. De eigenaresse streeft ernaar elke medewerker 2 dagen per week vrij te roosteren. Op eigen kosten kun je ervoor kiezen op je vrije dagen terug te gaan naar het vaste land. Gelukkig is er genoeg te doen op het eiland en kun je je vrije tijd ook benutten door Terschelling te ontdekken!

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Je slaapt op de camping in een stacaravan of op de woonzolder
  • Je hebt een gezellige werkplek met een vakantiesfeer
  • Je krijgt een Wad'nwerk #Eilandleven T-shirt
  • Je hebt een fulltime dienstverband

Wij vragen van jou

  • Je bent van mei tot en met augustus beschikbaar
  • Je bent enthousiast, gedreven en gemotiveerd
  • Je kan goed overweg met kinderen
  • Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel

Arbeidsvoorwaarden

€7.03 - €10.04 per uur

Locatie

Terschelling

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
23-05-2019
inSiddeburen
23-05-2019
inTexel
23-05-2019
inGroningen
23-05-2019
inGroningen
23-05-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl