Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Texel
  • 05/20/2019

Medewerker bediening

Topbaan

Introductie

Je komt werken in een gezellig team waar teambuilding en communicatie belangrijke begrippen zijn.

Waarom de werkplek super leuk is?
De locatie! Je hebt uitzicht op het breedste strand van Texel, de Vuurtoren én op de Waddenzee. Elke dag rijd je samen met je collega's van- en naar werk in een auto van de zaak.

De eigenaren van het restaurant zijn hele vriendelijke mensen. Ze doen hun best om de personeelsleden het zo goed mogelijk naar de zin te maken. Zo organiseren ze af en toe leuke uitjes zoals een BBQ. Naast het Torenrestaurant beschikken ze ook over het strandpaviljoen Faro2. De restaurants liggen op loopafstand van elkaar. Op deze manier hebben ze een wat breder aanbod van werkplekken.

Vrij na een middag dienst? Dan ben je binnen één minuut lopen op het strand! :)

Wat ga je doen als Medewerker bediening

Als medewerker bediening ben je samen met je collega's het gezicht van het Torenrestaurant. Je schakelt tussen je collega's en de directie.
Het huidige team bestaat uit collega's die goed met elkaar communiceren, zowel onderling als met de gasten. Je wordt warm ontvangen en zult ook goed ingewerkt worden zodat je zo snel mogelijk zelfstandig aan de slag kunt.

Je verwelkomt de gasten en begeleid hen naar de tafel. Je neemt de bestelling aan en serveert de gerechten. Leeg glas? Dan loop je naar de gast toe om deze te voorzien van een nieuw drankje. Uitgegeten? Dan zorg je ervoor dat de borden worden opgeruimd. Je ziet het werk liggen en neemt hierin initiatief. Wanneer de gasten zijn uitgegeten komen ze bij jou of bij één van je collega's afrekenen. De tijd gaat snel voorbij, voordat je het weet ben je alweer vrij.

Het is hard werken, maar door de vele kilometers die je loopt, het bukken voor het oppakken van voorwerpen en het tillen van glaswerk en borden hoef je in je vrije tijd niet naar de sportschool :) .

Je gaat werken bij

Het Torenrestaurant is een gezellig familierestaurant onder het licht van de Vuurtoren van Texel. Gelegen in het noordelijke puntje van het eiland, met uitzicht op het breedste strand van Texel. Gasten kunnen hier lekker uitwaaien en genieten van een drankje, snack, lunch of diner. Het restaurant beschikt over een terras met uitzicht op de Vuurtoren en op de Waddenzee. De gasten die het restaurant bezoeken spreken Nederlands, Duits of Engels.

Het restaurant is van 12:00 tot 21:00 uur geopend. Je werkt 8 uur per dag, de roosters worden wekelijks opgesteld.

Wat bieden wij jou

  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Je slaapt in een personeelshuis welke je deelt met je collega's
  • Je kan op werkdagen mee eten in het restaurant
  • Je werkt 5 dagen per week
  • Je hebt elke dag vervoer van- en naar werk
  • De accommodatie ligt op fietsafstand van het centrum
  • Je krijgt van ons een Wad'nwerk #Eilandleven T-shirt

Wat vragen we van je

  • Je bent minimaal 3 weken achtereenvolgend beschikbaar (tussen juni / september)
  • Je bent enthousiast en spontaan

Salarisindicatie

€7.03 - €10.04 per uur

Locatie

Texel

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inTexel
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl