Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
  • 05/23/2019

Meewerkend voorman beton

Nieuw

Introductie

Wil jij werken bij een betonspecialist gevestigd in de provincie Groningen? Het bedrijf is gespecialiseerd in de aanleg van betonnen paden, betonnen vloeren en betonnen constructies. Daarnaast kun je er ook terecht voor grondwerken als ploegen, sloten graven en egaliseren.

Onze opdrachtgever is een gerenommeerd bedrijf waar een informele sfeer aanwezig is en waar iedereen tegelijkertijd hard werkt. De opdrachtgever heeft een eigen kroeg waar iedere vrijdag de week kan worden afgesloten met een borreltje.

Wat ga je doen als Meewerkend voorman beton

Als meewerkend voorman ben je verantwoordelijk voor de aansturing van je collega’s waarmee jij die dag werkt. Je bent verantwoordelijk voor het produceren van prefab elementen, met name keerwanden. Je houdt je onder andere bezig met het lezen van tekeningen, het plaatsen van bekisting, beton vlinderen, storten van beton en egaliseren.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform CAO LEO;
  • Fulltime dienstverband;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare werkervaring;
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

R Talens
T: (0599) 631 900

Contact
Robert Talens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inTexel
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl