Metselaar

Nieuw

Bedrijfscultuur

Wegens groei van onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar metselaars in de regio Groningen. Via JIJ Uitzendbureau kun je langere tijd fulltime aan het werk.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een allround metselbedrijf. Het bedrijf levert een volledig aanbod in metsel- en lijmwerk voor zowel aannemers as particulieren. Ze werken in nieuwbouw, verbouw, renovatie en restauratie.

De functie van Metselaar

Als metselaar voer je diverse metselwerkzaamheden uit, waarbij je gebruik maakt van verschillende gereedschappen. De werkzaamheden bestaan uit het lezen van bouw- en werktekeningen, vaststellen van metselverbanden, berekenen van hoeken en lagen, plaatsen van profielen waartussen gemetseld wordt, op maat maken van stenen of stukken natuursteen, metselen met behulp van profielen en metseldraad, mixen van specie, afwerken en voegen. Je werkt zowel zelfstandig als in teamverband.

Wij vragen van de Metselaar

- Je hebt ervaring als metselaar;
- Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
- Je bent in het bezit van een rijbewijs B;
- Je bent betrouwbaar en beschikt over goede communicatieve vaardigheden.

Arbeidsvoorwaarden

- Salaris is € 2.925,35 bruto per maand bij een fulltime dienstverband;
- Salaris conform CAO bouw;
- Reiskostenvergoeding;
- Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
- Uitzicht op een vaste aanstelling.

Zoek jij een baan met toekomst waar je veel afwisseling hebt in je werkzaamheden? Dan komen wij graag met je in contact.

Mail je CV naar edwin@jij-uitzendbureau.nl of bel/WhatsApp naar Edwin Bakker: 06-2223453. Wij gaan vertrouwelijk om met jouw gegevens en reageren binnen twee werkdagen.

Kijk voor onze andere vacatures in de bouw op: www.jij-uitzendbureau.nl/vacatures-bouw

Locatie

Groningen

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Locatie
  • Groningen
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Gepubliceerd op
  • 18-04-2019
Contact
Edwin Bakker
Werk telefoon: (0599) 631 900
jij uitzendbureau

is een erkend leerbedrijf

is een gecertificeerd bedrijf (VCU certificering, ABU certificaat, NEN4400 en SNA keurmerk)

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
21-08-2019
inHoogezand
21-08-2019
inTerschelling
21-08-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl