Monteur zonnepanelen

Nieuw

Introductie

Heb jij al enige ervaring als zonnepanelenmonteur en ben je opzoek naar een nieuwe uitdaging? Dan zoeken wij jou!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Monteur zonnepanelen

Als zonnepanelen monteur bij onze opdrachtgever ben je verantwoordelijk voor de montage en het installeren van zonnepanelen op zowel schuine als op platte daken. Je werkt op verschillende locaties aan projecten bij particulieren en bedrijven. Verder werk je veel samen met een 'buddy'.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • het bevestigen van de rails op de daken.
  • het aanleggen van bekabeling
  • het monteren van de zonnepanelen.
  • het adviseren van de klanten en een uitleg geven over de werking van het systeem
  • het maken van foto's tijdens de installatie en deze delen met de klant mocht de klant dit interessant vinden.

De werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag
Je werktijden zijn van 07:00 - 16:00 uur.

Je gaat werken bij

een gezellig team met hardwerkende collega's. Je komt terecht in een warm nest. Met jouw technische vaardigheden ben je een aanwinst voor ons team. Wij werken met topmerken van zonnepanelen, de beste materialen, omvormers en installeren volgens NEN1010. De werkzaamheden vinden plaats in het noorden van het land bij bedrijven en particulieren.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Reiskosten vergoeding van €0,19 per kilometer
  • Vakantiegeld 8.33% en vakantiedagen 25
  • Materiaal en werkbussen worden gefaciliteerd
  • Werkkleding en de juiste PBM's
  • Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen
  • Bij goed functioneren kans op een vaste aanstelling
  • Beloning voor netjes en veilig werken

Wat vragen we van je

  • Op hoogtes werken? Voor jou is dit geen probleem!
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je hebt aantoonbare werkervaring als dakdekker of zonnepanelenmonteur

Salarisindicatie

€2480 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl