Monteur zonnepanelen

Nieuw

Introductie

Voor een bedrijf in Ter Post zijn wij per direct op zoek naar een zonnepanelen monteur met (een beetje) ervaring! Het betreft een fulltime functie voor onbepaalde tijd.

Ben jij de persoon die wij zoeken? Neem direct contact op met Inge via: 050-5470050.

Wat ga je doen als zonnepanelen monteur?

Als zonnepanelen monteur ben jij verantwoordelijk voor het installeren van duurzame energieoplossingen. Denk hierbij aan:

  • Installeren van zonnepanelen op daken;
  • onderhoud werkzaamheden verrichten (op daken);
  • verrichten van aansluitingen in de meterkast;
  • installeren van de omvormer op locatie.

Je werkt zowel voor particulieren als voor bedrijven.

Je gaat werken bij

Het motto van onze klant luidt: "Zorg dat u onafhankelijk wordt van de steeds hoger wordende energieprijzen door het plaatsen van duurzame energiesystemen voor op uw eigen huis of bedrijfspand."

Uiteraard helpen zij hier graag een handje bij. Zo verkopen ze onder andere zonnestroom systemen, zonnecollector systemen, thermodynamische verwarmingssystemen, infrarood verwarming en LEDS verlichting voor particulieren en bedrijven in Noord Nederland.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband (38 uur per week)
  • Salaris is conform CAO klein metaal; tussen de €2250 - €2750 bruto per maand
  • Wekelijks of maandelijks je salaris gestort, wat jij wilt!
  • Er zijn mogelijkheden om je te ontwikkelen
  • Een informele werksfeer

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als zonnepanelenmonteur
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je bent in het bezit van je VCA of bereidt te halen (via JIJ uitzendbureau).

Salarisindicatie

tussen de €2250 - €2750 bruto per maand

Locatie

Ten Post

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl