Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Wadden
Locatie
  • Terschelling
Dienstverband
  • Parttime
  • 05/17/2019

Schoonheidsspecialiste hotel

Introductie

Welcome Wellness Terschelling (onderdeel van Westcord hotel Schylge) is een luxe welnesscenter gelegen aan de baai van het eiland Terschelling. Als schoonheidsspecialiste bij Welcome Welness werk je samen met één collega. Samen runnen jullie het Welness gedeelte. Jullie zijn onderdeel van 'team Schylge'.

Wat ga je doen als Schoonheidsspecialiste hotel

Ongeveer 20 uur per week ben je aan het werk als schoonheidsspecialiste. Hiernaast is het mogelijk om horecadiensten te draaien binnen hotel Schylge. Je bent vrij om bijvoorbeeld een ochtend te werken als ontbijtmedewerker. Een mooie gelegenheid om de hotelgasten te ontmoeten en hen te informeren over het welness gedeelte. Zo creëer je jouw eigen klantenkring én vul je jouw werkweek met extra uren! :) Bij veel reserveringen zul je natuurlijk wat meer uren werken in het welness gedeelte.

Wat bieden wij je aan

  • Ruimte voor eigen initiatief en doorgroeimogelijkheden
  • Een inspirerende werkomgeving op het prachtige eiland Terschelling
  • Je slaapt intern in het hotel op de personeelsafdeling
  • Je krijgt een Wad'nwerk #Eilandleven T-shirt

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een schoonheidsspecialist diploma MBO niveau 3
  • Je bent minimaal 3 maanden beschikbaar om te wonen en te werken op het eiland Terschelling

Salarisindicatie

€7.03 - €10.04

Locatie

Terschelling

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inTexel
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl