Schoonmaken ziekenhuis

Nieuw

Introductie

Ben je per direct beschikbaar en een ervaren schoonmaker in de buurt van Hoogeveen? Voor een ziekenhuis zijn we opzoek naar een ervaren schoonmaker die doordeweeks kan werken.

Wat ga je doen als Schoonmaken ziekenhuis

In het ziekenhuis moet er zeker sprake zijn van een hygiënische werkplek. Hier zorgen je dan ook graag voor samen met je collega's. De diensten zijn van 3 dagen in de week van 07:00 tot 12:00 uur en 2 dagen van 09:00 tot 12:00 uur. De dag start je met een kopje koffie in de kantine met je collega's. Daarna voer je werkzaamheden uit zoals: stofzuigen en dweilen van het pand, prullenbakken legen en het schoonmaken van sanitair en meubilair. Verder zijn er ook nog andere specifieke locatie gerichte werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Je komt te werken in het ziekenhuis in Hoogeveen. Schoonmaken is werk dat verfrissend is. Dit ervaart onze klant en zijn patiënten het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. Bij onze klant gebeurt dit goed.

Wat bieden wij je aan

  • Bruto salaris van €11,83 per uur
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw van de vakantiedagen
  • Na 8 (gewerkte) weken pensioenopbouw
  • Wekelijks óf maandelijks je salaris
  • Bevalt het van beide partijen goed, dan is kans op een contract bij de opdrachtgever aanwezig.
  • Voor langere periode bij een vast pand werken
  • Zou je meer willen werken? Dan gaan wij met en voor jou op zoek naar meer uren
  • Je krijgt je eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en is beschikbaar via Whatsapp, e-mail en telefoon
  • Goed te combineren met andere dagelijkse bezigheden

Wat vragen we van je

  • Werkervaring
  • Woonachtig in Hoogeveen of omgeving en beschikbaar op bovengenoemde dagen

Salarisindicatie

€11,83 bruto per uur

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Dr. G.H. Amshoffweg 4, 7909 AA Hoogeveen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 02-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl