Schoonmaker

Nieuw

Introductie

Voor wisselende opdrachtgevers gevestigd in Groningen stad en in de provincie zoeken wij (flexibele) schoonmakers! Zo ben jij o.a. beschikbaar vanaf 06:00 in de ochtend of in de middag of in de avonduren na 18:00. De werkdagen kunnen variëren van maandag t/m vrijdag. De uren zijn in overleg met jou. De meeste vacatures zijn op parttime basis maar in combinatie kun je veel werken. Je kan hier zelfstandig- en in een groep werken.

Binnen Jij Uitzendbureau hebben wij uiteenlopende openstaande vacatures. Hierbij kun je denken aan

  • Scholen;
  • Kinderdagopvang;
  • Kantoren;
  • Verzorgingstehuis;
  • Vakantieparken;
  • Portieken;
  • Andere locaties

Wat ga je doen als schoonmaker

Als schoonmaker kun jij voor tijdelijk (en langer) aan de slag op één vaste werkplek maar ook verschillende werkplekken waar jij momenteel echt wat kan betekenen. In verband met de gezondheidsrisico's is het belangrijk dat de opdrachtgever ook echt op jou aan kan.

Je gaat aan de slag op een locatie(s) waarbij de werkzaamheden uiteenlopend kunnen zijn. Iedere locatie heeft haar eigen werkzaamheden. Je krijgt namelijk op een school te maken met andere werkzaamheden dan bij een verzorgingshuis. Van standaard werkzaamheden als stofzuigen, dweilen en sanitair tot locatie specifieke werkzaamheden, zorg je ervoor dat alles weer schoon is om te gebruiken. Afhankelijk van je ervaring wordt gekeken waar je wordt ingedeeld. Wij zullen jou daarover tijdig informeren.

Je gaat werken bij

Jij Uitzendbureau is een uitzendorganisatie die inmiddels 12 jaar bestaat. Met specialiteiten als schoonmaak, horeca, bouw en techniek kom je te werken bij een frisse uitzendorganisatie die weet wat jij zoekt en wilt. Samen met jou kijken wij naar de perfecte match en de mogelijkheden die er zijn.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en de opdrachtgever;
  • Mogelijkheid om op flexibele basis aan het werk te gaan;
  • Maar ook op vaste locatie;
  • Functies bij jou in de omgeving;
  • Oproep poule waar jij deel van uit kunt maken;
  • Bij goed bevallen is in dienst te treden bij de opdrachtgever aanwezig;
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning.

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de schoonmaak is fijn, maar motivatie is belangrijker;
  • Bij voorkeur ben je per direct, in overleg is veel mogelijk!

Salarisindicatie

Bij 21 jaar en ouder ontvang je een brutosalaris van €11,27 bruto per uur.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Algemeen
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gepubliceerd op
  • 06-10-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl