Schoonmaker vakantiepark emmen

Introductie

Een ideale en toffe vakantie baan voor drie weken! Schoonmaken op een vakantiepark in Emmen.

Wat ga je doen als Schoonmaker vakantiepark emmen

Voor de weken 31, 32 en 33 zoeken wij op zoek schoonmakers voor een vakantiepark in Emmen. Je gaat met een groep op pad (dat kan vanaf Groningen zijn of je komt rechtstreeks). Je begint de dag gezamenlijk met een kop koffie waarbij iedereen wordt ingedeeld in groepen. Het park is behoorlijk groot dus je verplaatst je per fiets over het park. Met kleine groepjes van ongeveer twee of drie ga je aan de slag om de vakantiehuisjes schoon te maken. Dat betekent van het gebruikelijke 'huishoud' schoonmaak (stofzuigen, dweilen en afstoffen) tot grondige badkamer reiniging en ramen wassen. Het gaat erom dat jij het werk ziet liggen en weet wat je moet doen zodat jij ervoor zorgt dat de gasten ongestoord aan hun vakantie kunnen beginnen. In die weken werk je op de wisseldagen (maandag en vrijdag) en dat betekent, ene gast eruit en klaar maken voor andere gast erin.

Je gaat werken bij

Het vakantiepark waar je aan het werk gaat bestaat uit ruime vrijstaande cottages op kleine schiereilandjes. Ieder huisje is voorzien van de basis; woonkamer met keuken, badkamer(s), meerdere slaapkamers en een tuin. Ideaal voor gezinnen met jonge kinderen, families of groepen vrienden. De gasten zijn weekendje weg gasten of midweek of langer vakantiegangers. Voor hun is het natuurlijk belangrijk om in een nette en schone cottage aan te komen. Let the holiday begin!

Wat bieden wij je aan

  • een toffe en leuke vakantiebaan
  • werken in de weken 31, 32 en 33 op de maandag en vrijdag
  • relaxte werktijden van 09:45 tot 15:00
  • indien je een rijbewijs hebt kun je met een werkauto die kant op
  • werken met een gezellige groep
  • wekelijkse uitbetaling van je gewerkte uren

Wat vragen we van je

  • je bent de dagen en weken beschikbaar
  • jij wilt graag wat bijverdienen deze zomer
  • je hebt affiniteit met schoonmaken en weet van aanpakken

Salarisindicatie

Afhankelijk van je leeftijd tussen de €7,50 en € 10,94

Locatie

Emmen

Contactpersoon

I Hoekstra
Meer informatie
Locatie
  • Drenthe
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 20-08-2019
jij uitzendbureau

is een erkend leerbedrijf

is een gecertificeerd bedrijf (VCU certificering, ABU certificaat, NEN4400 en SNA keurmerk)

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
21-08-2019
inHoogezand
21-08-2019
inTerschelling
21-08-2019
inGroningen
21-08-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl