Servicemonteur

Introductie

Onze opdrachtgever is een begrip in Noord-Nederland op het gebied van intern transport.

Als monteur werk je zelfstandig aan interne transportmiddelen. Het werk gebeurt in een klein team met daar binnen de nodige specialistische kennis.

Wat ga je doen als allround (service) monteur

Je voert zelfstandig reparaties, onderhoudswerkzaamheden en periodieke veiligheidskeuringen uit aan interne transportmiddelen (zowel binnen/buiten).

Je bent in staat om gebreken vast te stellen en deze zelfstandig op te lossen. Daarnaast ben je een uithangbord voor het bedrijf.

Je gaat werken bij

Je komt te werken in een klein team, bij een middelgroot bedrijf van ca. 15 medewerkers, gespecialiseerd in interne transportmiddelen.

Wat bieden wij je aan

* cursussen en/of opleidingen

* ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden

* salaris en arbeidsvoorwaarden volgens CAO Metaal & Techniek

* mogelijkheid tot vast dienstverband

* mogelijkheid tot behalen C rijbewijs

Wat vragen we van je

* MBO 4 werk- en denkniveau, technische opleiding

* technische kennis en ervaring op gebied van intern transport

* rijbewijs B (C)

* probleemoplossend en servicegericht

Salarisindicatie

€ 2600 - € 3200 afhankelijk van opleiding en ervaring

Locatie

Berlikum

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Locatie
  • Friesland
  • Groningen
  • Rotterdam
  • Drenthe
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 > uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 20-08-2019
Contact
Edwin Bakker
Werk telefoon: (0599) 631 900
jij uitzendbureau

is een erkend leerbedrijf

is een gecertificeerd bedrijf (VCU certificering, ABU certificaat, NEN4400 en SNA keurmerk)

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
21-08-2019
inHoogezand
21-08-2019
inTerschelling
21-08-2019
inGroningen
21-08-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl