Servicemonteur

Nieuw

Introductie

Ben jij graag op pad in Noord Nederland en vind je het leuk om jezelf verder te ontwikkelen in de elektrotechniek?

Meer weten over deze vacature? Ik kom dan graag met je in contact!

0646312150 | esther@jij-uitzendbureau.nl | 0596 542504

Wat ga je doen als Servicemonteur

Als servicemonteur bij onze opdrachtgever heb je een leuke functie. Je gaat elke dag op pad met je nieuwe service bus om klanten en projecten in noord Nederland te bezoeken.

Je bent verantwoordelijk voor de installatie, het onderhoud en de service aan diverse typen poorten, slagbomen en elektronische apparatuur geleverd door de opdrachtgever.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is al ruim 35 jaar een toonaangevende partij in hekwerken, poorten en de automatisering hiervan. Het bedrijf zit gevestigd op verschillende locaties in Nederland. Door hun expertise op het gebied van hekwerken beschermen zij wat voor de klant dierbaar en belangrijk is.

De installatie binnen onze opdrachtgever wordt uitgevoerd conform de meest uitgebreide certificeringen en ze staan bekend om hun persoonlijke, professionele en betrouwbare service.

Wat bieden wij je aan

  • Wekelijks je salaris uitbetaald (CAO Metaal & Techniek)
  • Een fulltime baan
  • 25 vakantiedagen & 13 ADV-dagen
  • Ipad & bus van de zaak
  • Pensioenopbouw na 8 gewerkte weken
  • Een vast contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau
  • Gereedschap, kleding & PMB's om je werk goed te kunnen uitvoeren

Wat vragen we van je

  • Je bent een teamplayer, zelfstandig & weet van aanpakken
  • Sociaal en communicatief vaardig
  • Je bent in het bezit van een MBO elektrotechniek diploma
  • Rijbewijs B

Salarisindicatie

€2800,- / €3000,- bruto per maand op basis van 40 uur.

Locatie

Stadskanaal

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl