Steigerbouwer

Nieuw

Introductie

Na de bouwvak is onze klant weer druk op zoek naar ervaren steigerbouwers! Ben jij na 10 augustus fulltime en voor langere periode beschikbaar?

Wat ga je doen als steigerbouwer?

  • Monteren en demonteren van bouw- en systeemsteigers voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten
  • Op- en afbouwen van ondersteuningen voor betonconstructies
  • Verzorgen van benodigde gereedschap, machines en apparatuur (bijvoorbeeld hijskranen, schroefmachines, takels en hamers)
  • Herstellen van eventuele onvolkomenheden
  • Keuren van steigers en ondersteuningsconstructies
  • Eventueel plaatsen van zeilen en netten
  • Opruimen van de werkplek.

Je gaat werken bij

Onze klant omvat meerdere bedrijven en vestigingen in Nederland en Duitsland. Uiteraard staat veilig werken centraal. Zo voldoet onze klant aan de hoogste Europese veiligheid- en kwaliteitsnormen en arbeidsvoorschriften. Ze blijven permanent leren, investeren en ontwikkelen zodat met recht gezegd kan worden: Wij zijn goed op de hoogte.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris van €2.433,59 bruto per maand
  • fulltime dienstverband voor langere periode
  • kans op een vaste aanstelling
  • wekelijks of maandelijks je salaris gestort, wat jij wilt!
  • reiskostenvergoeding
  • bouwpensioen
  • 20 ADV dagen en 25 vakantiedagen.

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs

Salarisindicatie

  • Salaris van €2.433,59 bruto per maand

Locatie

Leeuwarden

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-07-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl