zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Stoffeerder

Nieuw

Introductie

Je bent een aanpakker en zoekt fysiek werk waar jij je verder in kan ontwikkelen! Je kan stofferen, je bent handig en wil per direct aan het werk! Kom aan de slag bij ons als stoffeerder!

Wat ga je doen als Stoffeerder

Je werk bestaat uit een combinatie van stoffeerder en vloerenlegger. Je zorgt voor de inrichting van woningen en bedrijfspanden. Zo houd jij je bezig met het stofferen van het interieur van een woning zoals vloeren, trappen en muren. Zo bestaan je werkzaamheden uit:
  • Woningen en appartementen voorzien van vloerbedekking
  • Je legt vloeren te bestaan uit; laminaat, pvc, hout en visgraat
  • Tapijt en betonvloeren

Je gaat werken bij

Je gaat aan het werk bij een vastgoed en onderhoudsbedrijf in Assen. Onze opdrachtgever kent tussen de 40-50 medewerkers en er heerst een prettige sfeer binnen het bedrijf. Zo is er bij de collega's een platte bedrijfscultuur, iedereen kent mekaar.

Dat wil zeggen iedereen is gelijkwaardig en werkt aan hetzelfde doel. Een gezellige werksfeer naast het harde werken is belangrijk. Professioneel en vakkundig personeel is waar het bouwbedrijf voor staat en naar opzoek is. Ben jij een harde werker die graag aan de weg timmert? Recht toe, recht aan? Dan pas jij binnen dit mooie bouwbedrijf!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform cao en je ontvangt tussen de €12 - €14 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 c/km
  • Fruit en optie sport abonnement binnen het bouwbedrijf
  • Een vrijdag middag borrel met collega's en werkkleding van het bouwbedrijf
  • Gezellig team van collega's
  • Heel veel werk (hopelijk past dit in je agenda)

Wat vragen we van je

  • B rijbewijs en eigen vervoer
  • Werkervaring in de bouw of als een functie stoffeerder of vloerenlegger

Salarisindicatie

Salaris van €2400 bruto per maand. Op basis van leeftijd en ervaring.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Drenthe
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-03-2023
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-03-2023
inZuidbroek
29-03-2023
inGroningen
29-03-2023
inGroningen
29-03-2023
inVertrouwelijk
29-03-2023
inGroningen
29-03-2023
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl

Robin Barlinckhoff

Groningen 
050-5470050 
Robin@jij-uitzendbureau.nl

Nadiene Wieringa

Groningen 
050-5470051 
nadiene@jij-uitzendbureau.nl