Timmerman 1 onderhoud

Reageer nu!

Introductie

Timmerman 1 met speciale ervaring in onderhoud gezocht in Coevorden of Stadskanaal.

Het betreft een fulltime functie. Je werkt maandag tot en met vrijdag en de werktijden zijn van 07:30 - 16:00 uur.

Wat ga je doen als Timmerman 1 onderhoud

  • Repareren en monteren van deuren, vloeren, kozijnen, daken, trappen, plafonds, wanden, vensterbanken en/of andere (houten) constructies
  • Bestuderen van schetsen, tekeningen, bestekken en bouwplannen ter voorbereiding op het daadwerkelijke timmerwerk
  • Controleren van deugdelijkheid en conditie van bestaande constructies (met behulp van onder andere waterpas en winkelhaak)
  • Bepalen van afmetingen en afstanden met hulpmiddelen als meetlint, potlood, duimstok en krijt
  • Op maat zagen van houten platen en balken met (elektrisch) gereedschap
  • Aan elkaar bevestigen van bouwmaterialen met behulp van spijkers, schroeven, bouten etc.
  • Afwerken van aansluitingen en naden (bijvoorbeeld met plinten of kit)
  • Verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan panden, zoals verhelpen van lekkage en aanbrengen van waterslagen

Je gaat werken bij

Onze klant is al meer dan 60 jaar een bekende en vertrouwde naam in de bouwwereld in Noord-Nederland. Het familiebedrijf is in 1946 opgericht. Onze klant heeft een naam hoog te houden als betrouwbare partner op het gebied van nieuwbouw, renovatie en groot onderhoud van bestaande projecten. De prestaties uit het verleden zijn de fundering om te bouwen aan de toekomst.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform bouw cao afhankelijk van ervaring (€2900 - €3100 bruto per maand);
  • wekelijks of maandelijks (wat jij wilt!) stipte en correcte betaling;
  • 25 vakantiedagen en 20 ADV dagen;
  • BPF bouwpensioen;
  • reiskostenvergoeding;
  • 8% vakantiegeld;
  • indien van toepassing kan jij je VCA kosteloos behalen via JIJ Uitzendbureau;
  • als het van beide kanten bevalt heb je kans op een vast contract;
  • wij werken met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersoon binnen JIJ die altijd goed bereikbaar is.

Wat vragen we van je

  • Jij bent een ervaren timmerman;
  • jij bent in het bezit van rijbewijs B (vereiste);
  • rijbewijs BE is een pré;
  • jij beschikt over je VCA certificaat of staat er voor open deze (via ons?) te halen.

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2900 - €3100 bruto per maand.

Locatie

Schoonebeek

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 17-11-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
17-11-2020
inGroningen
17-11-2020
inWinsum

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl