Snel zoeken
124
Over deze vacature

Vacature allround (service) monteur Groningen

Topbaan

Bedrijfsprofiel

De opdrachtgever is een begrip in Noord-Nederland op het gebied van intern transport. De standplaatsen zijn te vinden in Berlikum (hoofdvestiging en werkplaats) en de stad Groningen (werkplaats) en Alphen aan den Rijn (werkplaats).

Functieomschrijving

Als monteur voer je zelfstandig reparaties, onderhoudswerkzaamheden en periodieke veiligheidskeuringen uit aan interne transportmiddelen (zowel binnen/buiten). Je bent in staat om gebreken vast te stellen en deze zelfstandig op te lossen. Daarnaast ben je een uithangbord voor het bedrijf.

Wij zoeken iemand die beschikt over

  • MBO 4 werk- en denkniveau, technische opleiding;
  • Technische kennis, ervaring en inzicht op het gebied van intern transport;
  • Aantoonbare werkervaring op het gebied van intern transport;
  • Rijbewijs B, Groot rijbewijs (eventueel in overleg);
  • Probleemoplossend en servicegericht;
  • Flexibel en verantwoordelijkheidsgevoel;

Arbeidsvoorwaarden

De opdrachtgever werkt volgens de CAO Metaal & Techniek, waar aan de hand van je leeftijd en ervaring, het salaris vastgesteld wordt. Eventuele cursussen en/of opleidingen, zijn in overleg altijd mogelijk. Bij tevredenheid van beide kanten, is een vast dienstverband een mogelijkheid.

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900

Contact
Marloes Nieveen
Mijn naam is Marloes en voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen.

Door onze contacten met verschillende opdrachtgevers in de provincie Groningen, Drenthe en Friesland hebben...Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
28-08-2018
inDelfzijl
28-08-2018
inGroningen
28-08-2018
inDelfzijl
28-08-2018
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl