Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature allround (service) monteur Groningen

Topbaan

Bedrijfsprofiel

De opdrachtgever is een begrip in Noord-Nederland op het gebied van intern transport. De standplaatsen zijn te vinden in Berlikum (hoofdvestiging en werkplaats) en de stad Groningen (werkplaats) en Alphen aan den Rijn (werkplaats).

Functieomschrijving

Als monteur voer je zelfstandig reparaties, onderhoudswerkzaamheden en periodieke veiligheidskeuringen uit aan interne transportmiddelen (zowel binnen/buiten). Je bent in staat om gebreken vast te stellen en deze zelfstandig op te lossen. Daarnaast ben je een uithangbord voor het bedrijf.

Wij zoeken iemand die beschikt over

  • MBO 4 werk- en denkniveau, technische opleiding;
  • Technische kennis, ervaring en inzicht op het gebied van intern transport;
  • Aantoonbare werkervaring op het gebied van intern transport;
  • Rijbewijs B, Groot rijbewijs (eventueel in overleg);
  • Probleemoplossend en servicegericht;
  • Flexibel en verantwoordelijkheidsgevoel;

Arbeidsvoorwaarden

De opdrachtgever werkt volgens de CAO Metaal & Techniek, waar aan de hand van je leeftijd en ervaring, het salaris vastgesteld wordt. Eventuele cursussen en/of opleidingen, zijn in overleg altijd mogelijk. Bij tevredenheid van beide kanten, is een vast dienstverband een mogelijkheid.

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900

Contact
Marloes Nieveen
Mijn naam is Marloes en voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen.

Door onze contacten met verschillende opdrachtgevers in de provincie Groningen, Drenthe en Friesland hebben...Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl