Snel zoeken
125
Over deze vacature

Vacature Ameland keukenhulp Strandpaviljoen Sjoerd

Nieuw

De functie van Vacature Ameland keukenhulp Strandpaviljoen Sjoerd

Sjoerd is niet zomaar een locatie. Sjoerd is een strandpaviljoen op Ameland, die dit jaar gekozen is als beste strandpaviljoen van de Wadden. Met zijn centrale ligging is het de ideale uitvalsbasis om te komen en te gaan, waardoor er altijd een gezellige drukte is op het paviljoen.

Sjoerd zoekt per direct een keukenhulp om hun horecateam te komen versteken.

Wat ga je doen?

Als medewerker keukenhulp help je je collega’s te ontlasten, zodat alle gasten tevreden het paviljoen verlaten. Je verricht ondersteunende (schoonmaken, afwassen, voorraden aanvullen) en voorbereidende (snijden/portioneren van producten t.b.v. mise en place) werkzaamheden in de keuken.

Wat bieden wij?

Via JIJ-Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij Sjoerd. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en genieten van je Eilandleven. Daarnaast;

  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen
  • Een mooie werkplek direct aan zee in een team van gezellige collega's
  • Er is een goed fooi verdelingssysteem
  • Woonruimte is voor je geregeld
  • Tijdens je werkdagen kan je mee eten
  • De kosten voor de heen- en terugreis worden volledig vergoedt
  • Wij zijn tussentijds 24-7 te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken

En natuurlijk ben je vrij om regelmatig naar het vaste land terug te gaan. Maar de ervaring leert dat je veel vrienden maakt en het eiland snel als thuis zal voelen ;-)

Wie zoeken wij?

  • Je bent opgewekt en collegiaal
  • Je kan werken onder druk
  • Je bent niet te beroerd om je handen uit je mouwen te steken
  • Je bent minimaal 6 weken beschikbaar, maar het liefst een langere periode

Sjoerd verwacht niet dat je alles weet en alles kan, maar als jij diegene bent die zich de kop niet gek laat maken, die niet bang is om nieuwe dingen te doen en te leren dan zoeken wij jou!

Solliciteren
Ben jij enthousiast geraakt na het lezen van deze vacature? Meld je dan snel aan!

Locatie

Ameland

Contactpersoon

N Visser
T: (050) 5470 050

Contact
Nina Visser
Hoi!

Ik ben Nina en samen met jou ga ik op zoek naar een leuke (vakantie) baan op de Waddeneilanden.
In samenwerking met meer dan 200 bedrijven op de eilanden, zit er altijd een...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
29-11-2018
inDelfzijl
29-11-2018
inGroningen
29-11-2018
inDelfzijl
29-11-2018
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl