Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature Elspeet medewerker ontbijt / housekeeping Hotel Mennorode inclusief huisvesting

Nieuw

De functie van Vacature Elspeet medewerker ontbijt / housekeeping Hotel Mennorode inclusief huisvesting

Hotel Mennorode staat garant voor puur genieten midden in de bossen van de schitterende Veluwe nabij het pittoreske Elspeet. Als medewerker ontbijt en housekeeping bestaan je werkzaamheden uit het schoonmaken en verzorgen van hotelkamers en de openbare ruimtes van het hotel. Daarnaast zit er naast het hotel nog een camping, waarvan de toiletgebouwen ook moeten worden schoongemaakt. Tevens sta je vroeg in de morgen op om het ontbijt klaar te zetten voor de gasten. Je bent tevens het aanspraakpunt en gezicht van het hotel en je draagt bij aan een perfect verzorgde en fijne vakantie of zakelijk verblijf van alle hotelgasten.

Wij vragen van de Vacature Elspeet medewerker ontbijt / housekeeping Hotel Mennorode inclusief huisvesting

Wie ben jij?

  • Jij hebt jouw wekker al uitgezet voordat hij af kan gaan;
  • Je hebt een voorliefde voor de horeca en geniet ervan om het onze gasten naar de zin te maken;
  • Op de piek uren kan het stressvol werk zijn, daar moet je tegen kunnen;
  • Er wordt flexibiliteit van je verwacht tav je dagen en uren. Je rooster ontvang je daarom ruim van te voren;
  • Omdat je diensten onregelmatig zijn, verwachten we dat je niet afhankelijk bent van het openbaar vervoer;
  • Je spreekt Nederlands of Engels. Spreek je ook nog (een beetje) Duits, Frans of Spaans? Dan zijn wij daar heel blij mee!

Arbeidsvoorwaarden

Via JIJ-Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij hotel Mennorode. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en genieten van je tijd.

  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen
  • Je krijgt een fulltime dienstverband (38 tot 40 uur in de week)
  • Je werkt in een leuk team van collega’s
  • Wanneer je aan de slag gaat is de huisvesting en maaltijden voor je geregeld (indien je niet in de buurt woont)
  • Wij zijn tussentijds 24-7 te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken

Ben jij enthousiast geworden én ben jij de allround medewerker die wij zoeken? Wacht dan niet langer en reageer op deze vacature. Wij nemen dan spoedig contact met je op om alles met je door te nemen.

Locatie

Elspeet

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl