Snel zoeken
137
Over deze vacature

Vacature glaszetter Groningen

Nieuw

glaszetter

Ervaren en zelfstandige glaszetter gezocht.

Heb jij bouwkundig inzicht en werk jij graag zelfstandig? Stap jij enthousiast jouw eigen bus van de zaak in om werkzaamheden te verrichten op locatie? Lees dan snel verder!

Het bedrijf is een jong, ambitieus en goed georganiseerd bedrijf met een no-nonsense cultuur. Daarmee bedoelen we: wat we beloven, doen we. Het team bestaat uit 12 tot 15 ervaren specialisten die dagelijks projecten uitvoeren voor verschillende overheidsinstellingen, ziekenhuizen, bedrijven en particulieren. Van glasschade tot glazen gevel, van glas in lood tot serre, van balustrade tot een glazen kunstwerk, wij maken het met glas.

Wie ben jij?

Als Allround Glaszetter voer je glasherstelwerkzaamheden uit bij particulieren en bedrijven. Tussen je werkzaamheden in, ben jij het aanspreekpunt voor de klant. Dit maakt het werk ook extra leuk! Dit vraagt van jou dat je zorg draagt voor de producten en het eindresultaat. Je bent fulltime beschikbaar, representatief en gericht op de klant. Wanneer er knelpunten ontstaan ben jij in staat deze zorgvuldig op te lossen. Hierbij kun je uiteraard hulp vragen van je collega’s.

Arbeidsvoorwaarden

Het is een uitdagende en verantwoordelijke functie voor langere tijd. Een goed salaris volgens cao en een plek in een gemotiveerd en professioneel team. Om je werkzaamheden zo goed mogelijk te kunnen verrichten krijg je een eigen bus inclusief alle benodigde materialen.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

R Talens
T: (0599) 631 900

Contact
Robert Talens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
14-02-2019
inVertrouwelijk
14-02-2019
inDelfzijl
14-02-2019
inDelfzijl
14-02-2019
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl