Snel zoeken
189
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
  • 04/18/2019

Vacature glaszetter Groningen

Nieuw

Bedrijfscultuur

Onze opdrachtgever levert alle soorten beglazing en materialen. Daarnaast bieden ze het totaalconcept aan zoals; kozijnen, hang- en sluitwerk, deuren en schilderwerk. De klanten kunnen rekenen op een gedegen en professioneel advies. Er wordt altijd oplossingsgericht gewerkt om te voldoen aan de wensen van de klant.

Via JIJ Uitzendbureau kan je fulltime aan de slag als glaszetter bij een bedrijf in Groningen.

De functie van Vacature glaszetter Groningen

Als glaszetter voer je glasherstelwerkzaamheden uit bij particulieren en bedrijven. Je werkzaamheden bestaan uit het glas op maat snijden, ramen en sponningen opmeten en afwerken, glas en ruiten afdichten en vastzetten, beglazing vervangen/renoveren en ruitschades herstellen. Tijdens het uitvoeren van de werkzaamheden ben jij het aanspreekpunt van de klant. Wanneer er knelpunten ontstaan ben jij in staat deze zorgvuldig op te lossen.

Wij vragen van de Vacature glaszetter Groningen

- Relevante werkervaring als glaszetter;
- Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
- Je bent in het bezit van een rijbewijs B;
- Je hebt geen hoogtevrees;
- Je bent leergierig, een aanpakker en je kan goed met klanten omgaan.

Arbeidsvoorwaarden

- Salaris tussen de €13,- en €16,- euro bruto per uur;
- Reiskostenvergoeding;
- Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
- Uitzicht op een vaste aanstelling.

Zoek jij een baan met toekomst waar je veel afwisseling hebt in je werkzaamheden? Dan komen wij graag met je in contact.

Mail je CV naar robert@jij-uitzendbureau.nl of bel/WhatsApp naar Robert Talens: 06–15280502. Wij gaan vertrouwelijk om met jouw gegevens en reageren binnen twee werkdagen.

Kijk voor onze andere vacatures in de bouw op: www.jij-uitzendbureau.nl/vacatures-bouw

Locatie

Groningen

Contactpersoon

R Talens
T: (0599) 631 900

Contact
Robert Talens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
23-05-2019
inSiddeburen
23-05-2019
inTexel
23-05-2019
inGroningen
23-05-2019
inGroningen
23-05-2019
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl