Snel zoeken
197
Over deze vacature

Vacature medewerker bediening Camping Terschelling

Topbaan

Bedrijfscultuur

Camping cupido is een rustige gezinscamping en centraal gelegen op het eiland Terschelling in het dorpje Hee. De camping wordt omringd door natuur. Voor de ingang tref je het duinmeertje van Hee. In de zomer kun je hier heerlijk zwemmen. Het strand is op 15 minuten fietsafstand. De camping is voorzien van een eetcafé namelijk: de Millem. Gasten kunnen hier genieten van betaalbaar en lokaal eten. Ze hebben het terras vernieuwd, gasten kunnen ook op het terras de hele dag genieten van een hapje en een drankje.

Wat ga je doen?

Camping Cupido is een camping voorzien van diverse faciliteiten. De camping wordt voornamelijk bezocht door gezinnen. Er worden leuke activiteiten georganiseerd voor de kinderen. Als medewerker bediening zul je aan de slag gaan bij Eetcafé de Millem. Het team bestaat, inclusief jou, uit vier personen.

Camping life
De huisvesting is gevestigd op de camping zelf. Je zult gedurende je werkperiode verblijven in een stacaravan of verblijven in de personeelsruimte (een gezamelijke, gezellige ruimte op zolder van het eetcafé). In de ochtend kun je boodschappen halen bij supermarkt de Spar, welke gelegen is op het campingterrein. Elke ochtend zijn er verse broodjes te verkrijgen! Op werkdagen kun je samen met je collega's dineren voor het werken aan. De werkroosters worden opgesteld per week in overleg met de eigenaresse. De eigenaresse streeft ernaar elke medewerker 2 dagen per week vrij te roosteren. Op eigen kosten kun je ervoor kiezen op je vrije dagen terug te gaan naar het vaste land. Gelukkig is er genoeg te doen op het eiland en kun je je vrije tijd ook benutten door Terschelling te ontdekken!

Wie zoeken wij?

  • Jij bent van mei tot en met augustus beschikbaar
  • Jij bent enthousiast, gedreven en gemotiveerd
  • Jij kan goed overweg met kinderen
  • Jij hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel
  • Jij bent representatief, gastvrij en sociaal

Wat bieden wij?

Via Jij-uitzendbureau ga je zorgeloosaan het werk bij Camping Cupido Eetcafé de Miller. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en kan genieten van het Eilandleven. Daarnaast;

  • Krijg je een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen
  • Krijg je een afwisselende functie
  • Verblijf je in een stacaravan op het campingterrein
  • Organiseren wij van JIJ-Uitzendbureau leuke uitjes voor bestaande en nieuwe medewerkers
  • Kan de werkperiode worden verlengd bij goed bevallen
  • Ben je natuurlijk vrij om regelmatig naar het vaste land terug te gaan. Maar de ervaring leert dat je veel vrienden maakt en het eiland snel als thuis zal voelen ;-)

Solliciteren
Ben jij enthousiast geraakt na het lezen van deze vacature? Meld je dan snel aan via onderstaande button.

Wij kijken uit naar je reactie.

Locatie

Terschelling

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
18-04-2019
inGroningen
18-04-2019
inGroningen
18-04-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl