Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature Schiermonnikoog Hotel Duinzicht

Nieuw

De functie van Vacature Schiermonnikoog Hotel Duinzicht

Hotel Duinzicht is een drie sterren familiehotel gelegen op het meest noord-oostelijke stukje van Nederland, het waddeneiland Schiermonnikoog – tevens onderdeel van Unesco. Op het mooie eiland kunnen vakantiegangers genieten van de prachtige natuur, rust, ruimte, activiteiten en het breedste strand van Europa. Elk jaargetijde heeft zo z`n eigen charme en daar weten mensen van te genieten. Hierdoor is Hotel Duinzicht het hele jaar geopend.

Zij zijn dan ook gedurende het hele jaar doorlopend op zoek naar;

Bedieningsmedewerkers (onbijt, lunch en diner)

Housekeepingmedewerkers (restaurant, sanitaire ruimters, hotelkamers en afwas)

Keukenhulpen en een Zelfstand Werkend Kok.

Wat bieden wij?

Via JIJ-Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij Hotel Duinzicht. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en genieten van je eilandleven.

  • Fulltime dienstverband op basis van 38 uur met kans op een vast contract
  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen
  • Er is een goed fooi verdelingssysteem
  • Je slaapt in een gezellig personeelshuis met eigen slaapkamer.
  • Tijdens je werkdagen kan je mee eten in het restaurant
  • De kosten voor de heen- en terugreis worden volledig vergoedt.
  • Wij zijn tussentijds 24-7 te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken

En natuurlijk ben je vrij om regelmatig naar het vaste land terug te gaan. Maar de ervaring leert het eiland snel als thuis zal voelen ;-)

Wie zoeken wij?

  • Jij bent enthousiast, gedreven en gemotiveerd om nieuwe dingen te leren
  • Jij hebt interesse in de horeca en wilt graag praktijkervaring op doen
  • Jij bent representatief, gastvrij en sociaal
  • Ervaring is voor ons niet het belangrijkste. Veel belangrijker is dat jij het werken in de horeca leuk vindt en jouw gasten met een grote glimlach wil bedienen.

Solliciteren
Ben jij enthousiast geraakt na het lezen van deze vacature? Meld je dan snel aan!

Locatie

Schiermonnikoog

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl