Snel zoeken
197
Over deze vacature

Vacature Siddeburen medewerker groen

Reageer nu!

Bedrijfsprofiel

Onze opdrachtgever in Siddeburen heeft alles in huis wat je van een tuincentrum mag verwachten. Bij ons vindt je zelfs meer dan 600 soorten vaste planten, een mega groot assortiment bosplantsoen, wel meer dan 3000 bomen en een enorm aanbod fruitbomen. Het meeste wordt bij ons op de kwekerij gekweekt.

Sinds december 2014 hebben ze hun activiteiten uitgebreid met kamerplanten en potterie.

Ook voor professioneel gereedschap ben je hier aan het juiste adres. Gereedschap van De Wit en Talen Tools. Zelfs hoveniers kunnen hier hun slag slaan.

Wij vragen van de Vacature Siddeburen medewerker groen

Ben jij een echt buitenmens en vind je het heerlijk om in de frisse lucht te werken? Voor onze opdrachtgever zoeken wij een enthousiaste medewerker groen. Onze opdrachtgever werkt voor zowel voor bedrijven, de overheid als voor particulieren.

  • Je werkzaamheden zullen bestaan uit onder andere: bosmaaien, onderhoud van perken en plantsoenen, snoeiwerkzaamheden, onkruidbestrijding en licht grondwerk;
  • Je hebt affiniteit met de groensector;
  • Je werkt graag in de buitenlucht.

Vaardigheden

  • Je bent beschikbaar vanaf maart;
  • Rijbewijs B is een pré;
  • Ervaring in de groensector is een pré;
  • Je bent netjes en correct in de omgang en klantgericht ingesteld.

Locatie

Siddeburen

Contactpersoon

R de Vries
T: (0596) 542 504

Contact
Reinder de Vries

Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens

Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Onze vacatures
18-04-2019
inGroningen
18-04-2019
inGroningen
18-04-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl