Snel zoeken
125
Over deze vacature

Vacature spack spuiter Stadskanaal

Nieuw

Bedrijfsprofiel

Het bedrijf kent een informele werksfeer. Het bedrijf is nog vrij klein waardoor er een sterkere band is tussen de medewerkers. Een grapje en een geintje tussendoor mag en kan altijd.

Het bedrijf heeft kwaliteit hoog in het vaandel en ze zorgen daarom er dus ook voor dat ze elke klus goed afleveren.

De functie van Vacature spack spuiter Stadskanaal

Hou JIJ van de handen uit de mouwen te steken en bezig te zijn?

Heb JIJ ervaring in het spack spuiten en wil je graag in een gezellig bedrijf aan het werk gaan? Dan is deze vacature zeker voor jou!

Als spack spuiter ga je bij particulieren of bedrijven langs en zorg je ervoor dat de wensen van de klant worden vervuld. JIJ zorgt ervoor dat de wanden en/of plafonds klaar zijn om gespackt te worden. Je zorgt ervoor dat de ruimte goed is afgeplakt en dat de ondergrond goed is behandeld. Daarna breng je twee lagen aan met de korrelgrootte die de klant wenst. Je haalt je voldoening aan het opleveren van goed en net werk. Je zorgt ervoor dat alles netjes is afgewerkt en de klant tevreden is. JIJ bent het visitekaartje van het bedrijf.

Wij vragen van de Vacature spack spuiter Stadskanaal

  • Je hebt ervaring als Spack Spuiter
  • Je bent in staat om zelfstandig te werken, maar functioneert ook in teamverband uitstekend.
  • Je bent enthousiast en nauwkeurig.
  • Rijbewijs B is een pré
  • VCA certificaat is een pré (via ons kun je deze behalen.)

Arbeidsvoorwaarden

  • Uitstekend salaris;
  • Goede secundaire voorwaarden;
  • Opleidingsmogelijkheden;
  • Doorgroeimogelijkheden;
  • Zelfstandige baan binnen een dynamische organisatie.

Locatie

Oost Groningen

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900

Contact
Marloes Nieveen
Mijn naam is Marloes en voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen.

Door onze contacten met verschillende opdrachtgevers in de provincie Groningen, Drenthe en Friesland hebben...Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
29-11-2018
inDelfzijl
29-11-2018
inGroningen
29-11-2018
inDelfzijl
29-11-2018
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl