Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature Texel keukenhulp Bar & Restaurant Eigeweis

Nieuw

De functie van Vacature Texel keukenhulp Bar & Restaurant Eigeweis

Restaurant Eigeweis is een gezellig maar ruim opgezet Restaurant in de Dorpsstraat van de Koog op Texel. De sfeer is losjes en gemoedelijk, in een setting welke zinspeelt op het echte Texel gevoel. Kortom, een uniek restaurant midden in badplaats de Koog! De menukaarten staan boordevol heerlijke en eerlijke gerechten, veelal bereid met echte Texelse producten. Naast alle gangbare dranken hebben zij een groot aantal speciaal bieren en alle Texelse bieren op fust of in fles. Op het grote (verwarmde) terras kunnen bezoekers heerlijk genieten van flanerende mensen in de gezellige dorpsstraat.

Restaurant Eigeweis is op zoek naar een keukenhulp om hun gezellige team te komen versterken.

Wat ga je doen?

Als medewerker keukenhulp help je je collega’s te ontlasten, zodat alle gasten tevreden het restaurant verlaten. Je verricht ondersteunende (schoonmaken, afwassen, voorraden aanvullen) en voorbereidende (snijden/portioneren van producten t.b.v. mise en place) werkzaamheden in de keuken.

Wat bieden wij?

Via JIJ-Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij Eigeweis. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en genieten van je Eilandleven. Daarnaast;

  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen
  • Een mooie werkplek direct in de Dorpsstraat van de Koog in een team van gezellige collega's
  • Er is een goed fooi verdelingssysteem
  • Woonruimte is voor je geregeld
  • Tijdens je werkdagen kan je mee eten
  • De kosten voor de heen- en terugreis worden volledig vergoedt
  • Wij zijn tussentijds 24-7 te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken

En natuurlijk ben je vrij om regelmatig naar het vaste land terug te gaan. Maar de ervaring leert dat je veel vrienden maakt en het eiland snel als thuis zal voelen ;-)

Wie zoeken wij?

  • Je bent opgewekt en collegiaal
  • Je kan werken onder druk
  • Je bent niet te beroerd om je handen uit je mouwen te steken
  • Je bent minimaal 6 weken beschikbaar, maar het liefst een langere periode

Wij verwachten niet dat je alles weet en alles kan, maar als jij diegene bent die zich de kop niet gek laat maken, die niet bang is om nieuwe dingen te doen en te leren dan zoeken wij jou!

Solliciteren
Ben jij enthousiast geraakt na het lezen van deze vacature? Meld je dan snel aan!

Locatie

Texel

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl