Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Texel
  • Waddeneilanden
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
  • 05/20/2019

Vacature Texel

Introductie

Een #workingholiday op Texel is de droom. Je bent dichtbij, maar toch ver weg met de ruimte en vrijheid om te doen wat je wil. Het strand bij de Koog is gigantisch, de kroegjes en clubs in West zijn fantastisch, shopt tot je dropt in Den Burg en feest tot de zon opkomt in
De Koog. Dat lijkt je wel leuk? Komt goed uit, want Temptation Island is looking for you!

FACTS: 20 minuten varen, 30 kilometer strand, 7 dorpen, 8 musea.

· Surfwalhalla (check http://surfvillage.nl/)
· Grootste partyeiland
· Skuumkoppe biertjes
· Sommeltjespop
· Klimbos Klimdaris

Wat ga je doen als horecamedewerker

Tijdens het kennismakingsgesprek via skype of bij ons op kantoor bekijken we samen met jou de beschikbare werkplekken en mogelijke functies. Doordat wij de werkplekken goed kennen is de match snel gemaakt. Wij zullen de beschikbare werkplekken bij je voorleggen zodat je zelf kunt beslissen welke werkplek het beste bij jou past.

Werkervaring is geen vereiste, belangrijker is dat je gemotiveerd bent om te werken.

Wat bieden wij je aan

  • Wij zoeken de meest geschikte werkplek zodat je alles uit je #Workingholiday kunt halen
  • Wij regelen een slaapplek
  • Wij presenteren de beschikbare werkplekken + informatie zodat je niet voor verassingen komt te staan

Wat vragen we van je

  • Je CV
  • Je beschikbaarheid (minimaal 3 weken achtereenvolgend beschikbaar)

Salarisindicatie

€7.03 - €10.04 per uur

Locatie

Texel

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl