Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Horeca
  • Schoonmaak
  • Wadden
Locatie
  • Vlieland
  • Waddeneilanden
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
  • 04/25/2019

Vacature Vlieland Allround Medewerker De Herbergh van Flielant

Nieuw

De functie van Vacature Vlieland Allround Medewerker De Herbergh van Flielant

De Herbergh van Flielant is een gezellig hotel met 10 kamers gelegen in de pittoreske Dorpsstraat van Oost-Vlieland, op loopafstand van de Veerboot en het Noordzeestrand. De Herbergh heeft een à la carte restaurant met een uitgebreide kaart en veel lokale en streekproducten.

De Herbergh zoekt per direct een allround medewerker die hun team komt versterken. Het gaat om een combinatiefunctie in de housekeeping, bediening en de afwas.

Via JIJ-Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij de Herbergh van Flielant. Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en genieten van je grote avontuur. Daarnaast;

  • Krijg jij een leuke, afwisselende en zelfstandige baan voor 24 tot 40 uur in de week
  • Krijg je een gevarieerd takenpakket met bedieningswerkzaamheden in het restaurant en taken naar de logeergasten toe (inchecken en verzorgen van het ontbijt). Tevens het schoon houden van de kamers in het hotel.
  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen
  • Wanneer je aan de slag gaat is de huisvesting en zijn de maaltijden voor je geregeld. Je slaapt in een woonhuis met eigen slaapkamer.
  • Worden de kosten voor de heen- en terugreis volledig door ons vergoedt
  • Zijn wij tussentijds 24-7 te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken
  • Ben je vrij om regelmatig naar het vaste land terug te gaan. Maar de ervaring leert dat je veel vrienden maakt en het eiland snel als thuis zal voelen.

Wij vragen van de Vacature Vlieland Allround Medewerker De Herbergh van Flielant

  • Jij wilt een eilandleven
  • Jij bent representatief, gastvrij en sociaal
  • Jij bent minimaal 2 maanden aaneengesloten beschikbaar en bereid om te verblijven op het eiland
  • Ervaring is voor ons niet het belangrijkste. Veel belangrijker is dat jij het werken in de horeca leuk vindt!

Ben jij enthousiast geraakt na het lezen van deze vacature? Meld je dan snel aan!

Locatie

Vlieland

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inTexel
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl