Snel zoeken
165
Over deze vacature

Vacature Vlieland receptionist(e)

Nieuw

Hotel Vlierijck

Wordt jij ook zo blij van tevreden klanten? Wil jij een werkplek direct bij de veerboot, met de gezellige dorpsstraat van Vlieland om de hoek? Hotel Vlierijck biedt alles voor een heerlijke vakantie. Samen met je collega's ben jij verantwoordelijk voor de verzorging van deze heerlijke vakantie,

Bedrijfscultuur

'Vlierijck voelt als thuiskomen'.
Dit geld niet alleen voor de hotelgasten, maar ook voor de medewerkers.

Het team van Vlierijck is een klein maar een hecht team. Nieuwe collega's ontvangen zij met open armen.

De functie van Vacature Vlieland receptionist(e)

Als receptionist(e) ben jij het aanspreekpunt voor de gasten. Je begroet hen en helpt hen met diverse vraagstukken. De gasten zijn voornamelijk afkomstig uit Nederland en Duitsland. Verder beantwoord je de telefoon, neem je reserveringen aan en verwerk je hiervan de gegevens. Je ontvangt betalingen en registreert ontvangstbewijzen.

Wij vragen van de Vacature Vlieland receptionist(e)

  • Jij bent enthousiast, gedreven en gemotiveerd
  • Jij hebt enige ervaring in een dienstverlenende functie
  • Jij bent representatief, gastvrij en sociaal
  • Jij bent bereid om voor langere periode aan de slag te gaan en te wonen op het eiland Vlieland
  • Ervaring is voor ons niet het belangrijkste. Veel belangrijker is dat jij het werken in de horeca leuk vindt en jouw gasten met een grote glimlach wilt bedienen.

Arbeidsvoorwaarden

JIJ-Uitzendbureau is een jonge en gezellige organisatie die al jaren lang veel contact heeft met horeca bedrijven op de Waddeneilanden. Daarom hebben wij de baan die jij zoekt zo gevonden. Via JIJ-Uitzendbureau ga je zorgeloos aan het werk bij een leuk bedrijf op een eiland naar keuze.

Wij nemen je al het regelwerk uit handen zodat jij een onbezorgde werkperiode kan hebben en genieten van je grote avontuur. Daarnaast;

  • Krijg je een goed salaris die wij maandelijks aan je uitbetalen
  • Wanneer je aan de slag gaat is de huisvesting en zijn er maaltijden voor je geregeld
  • Worden de kosten voor de heen- en terugreis volledig door ons vergoedt
  • Organiseren wij leuke uitjes voor bestaande en nieuwe medewerkers
  • Zijn wij tussentijds 24-7 te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken
  • Ben je vrij om regelmatig naar het vaste land terug te gaan. Maar de ervaring leert dat je veel vrienden maakt en het eiland snel als thuis zal voelen.

Locatie

Vlieland

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inVertrouwelijk
21-03-2019
inGroningen
21-03-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl