Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Vlieland
Dienstverband
  • Fulltime
  • 05/06/2019

Vacature Vlieland

Doorlopende werving

Introductie

Born to be wild? Ver van de Nederlandse kust zoekt een klein en schaars bewoond eiland, waar dorpen verdwijnen in zee, mensen zoals jij. Ben jij een natuurstruiner of eillanddwaler, houd jij van de wind in je haren en de zon in je gezicht en heb je zin in een zomer vol avontuur? Go where the wild ones, hipsters and artists are en solliciteer op een baan op Vliebiza!

FACTS: 1 uur en 30 minuten varen, autovrij, 1 dorp, 300 hectare bos, 20km zandvlakte

· Sahara van het Noorden
· Into the great wide open
· Bomenland
· Branding raften
· J’aime laVlie

- Surfana (Surfschool Vlieland) 'Let's go surfing now, everybody's learning how..'' - The Beach Boys zongen het al in 1962 en wij doen het hedendaags op het mooiste eiland van Nederland.

Wat ga je doen als horecamedewerker

Tijdens het kennismakingsgesprek via skype of bij ons op kantoor bekijken we samen met jou de beschikbare werkplekken en mogelijke functies. Doordat wij de werkplekken goed kennen is de match snel gemaakt. Wij zullen de beschikbare werkplekken bij je voorleggen zodat je zelf kunt beslissen welke werkplek het beste bij jou past.

Werkervaring is geen vereiste, belangrijker is dat je gemotiveerd bent om te werken.

Wat bieden wij je aan

  • Wij zoeken de meest geschikte werkplek zodat je alles uit je #Workingholiday kunt halen
  • Wij regelen een slaapplek
  • Wij presenteren de beschikbare werkplekken + informatie zodat je niet voor verassingen komt te staan

Wat vragen we van je

  • Je CV
  • Je beschikbaarheid (minimaal 3 weken achtereenvolgend beschikbaar)

Salarisindicatie

€7.03 - €10.04 per uur

Locatie

Vlieland

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050

Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inTexel
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl