Vloerenlegger leerling

Nieuw

Introductie

Gietvloeren worden steeds populairder en door deze groeiende vraag zijn wij op zoek naar leerlingen die het vak vloerenlegger willen leren!

Ben jij na het lezen van deze vacature enthousiast geworden om als gietvloer applicateur aan het werk te gaan? Heb je vragen of wil je meer informatie?
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 69 77 00
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Vloerenlegger leerling

Een gietvloer is een gegoten vloer die al drogend uithardt. Het is een afdeklaag die op een dragende vloer wordt aangebracht. Jij bent dagelijks bezig met het maken van gietvloeren. De projecten zijn divers, de ene week maak je een vloer voor een particulier, de volgende week werk je samen met collega's aan een zakelijk project. De projecten waar je aan werkt zijn met name in het Noorden van het land.

Je gaat werken bij

Onze klant zit gevestigd in de buurt van Tynaarlo en heeft als werkgebied Noord Nederland. Het bestaat uit een enthousiast team van vakkundige collega's. Omdat er geen opleiding is voor het vak van gietvloer applicateur, leiden zij veel collega's zelf op.

Wat bieden wij je aan

  • Startsalaris tussen de €1900 - €2500 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding van 0.19 ct / km
  • Pensioenopbouw
  • Opbouw vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Het vak leren in de praktijk met vakbekwame collega's
  • Doorgroeimogelijkheden
  • Bij goed bevallen kans op een vast contract
  • Je krijgt wekelijks stipt en correct je salaris gestort.

Wat vragen we van je

  • In bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je hebt eerder in de bouw gewerkt of een bouw gerelateerde opleiding gevolgd
  • Ervaring als stoffeerder, schilder of stukadoor is mooi meegenomen maar geen vereiste

Salarisindicatie

Tussen de €1900 - €2500 bruto per maand

Locatie

Tynaarlo

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl