Snel zoeken
124
Over deze vacature
  • 04/18/2018

Vrachtwagenchauffeur

Reageer nu!

Bedrijfscultuur

De opdrachtgever is een dynamisch bedrijf en waar samen werken om het werk elke dag weer een beetje beter te doen voorop staat. Dat zie je terug in alle aspecten van het werk. Het teamgevoel is daarin erg belangrijk en daar ga je dan ook actief een aandeel aan leveren.

De functie van Vrachtwagenchauffeur

Voor onze opdrachtgever in Groningen zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste, klantvriendelijke bakwagenchauffeur.

In deze functie ben je het visitekaartje van de organisatie.
Klanten bestellen steeds vaker digitaal, maar vinden het contact met hun leverancier erg belangrijk. Als chauffeur spreek jij de klanten op wekelijkse basis en de klant ziet jou vaker dan de vertegenwoordiger. Hierdoor heb jij een belangrijke rol in het persoonlijke klantcontact. Even wat ergernis wegnemen, een probleem meteen aanpakken en waar mogelijk ook ter plekke oplossen of even een praatje over hoe de zaken gaan, het hoort er allemaal bij.

Daarnaast wordt er ook een fysieke prestatie van jou verwacht, gekscherend praten we ook wel eens over sjouwfeurs. Hiervoor heb je de beschikking over alle mogelijke hulpmiddelen, alleen leent de afleverlocatie zich niet altijd voor het gebruik van de hulpmiddelen. Dat betekent ouderwets tilwerk. Schuw jij een dosis fysiek werk niet, ben je servicegericht en klantvriendelijk, dan is dit een mooie baan voor jou!

Wij vragen van de Vrachtwagenchauffeur

Bij de opdrachtgever ga je aan de slag voor minimaal 32 uur in de week. Werktijden zijn tussen 6:00uur en 18:00uur waarbij begin en eindtijd variëren, afhankelijk van de route en de drukte.
Op feestdagen en weekend kan er in overleg een beroep op je worden gedaan.

Het betreft in eerste instantie een baan voor een half jaar. Bij goed functioneren wordt het contract verlengd voor een jaar.

Dus, herken jij jezelf in het bovenstaande profiel en ben je in het bezit van Rijbewijs C, Code95 en digitale bestuurderskaart? Reageer dan snel via onze site!

Locatie

Groningen

Contactpersoon

G Bullinga
T: (050) 5470 050

Contact
Gabi Bullinga

Heb je vragen over de vacature? Of je hulp nodig bij het vinden van de juiste baan? Dan kom ik graag met je in gesprek. Je kan mij bereiken via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Onze vacatures
08-11-2018
inDelfzijl
08-11-2018
inDelfzijl
08-11-2018
inDelfzijl

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Nina Visser

Groningen
050 - 5470050
nina@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Delfzijl
0596-542504
info@jij-techniek.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl