Zonnepanelen monteur

Nieuw

Introductie

Voor een MKB klusbedrijf in Assen zoeken wij een ervaren zonnepanelen monteur! Zelfstandig werken in een klein en hecht team? Lees hier meer over de vacature...

Wat ga je doen als Zonnepanelen monteur

Je gaat aan de slag als (ervaren) zonnepanelen monteur. Dat betekend dat jij weet wat er van je verwacht word. Je werk bestaat uit werkzaamheden op het dak tot in de meterkast.

Als zonnepanelen monteur ben jij verantwoordelijk voor het installeren van duurzame energieoplossingen. Denk hierbij aan:

  • Installeren van zonnepanelen op daken;
  • onderhoud werkzaamheden verrichten (op daken);
  • verrichten van aansluitingen in de meterkast;
  • installeren van de omvormer op locatie.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een bedrijf dat sinds kort is gestart in Assen. Het werkgebied is in heel Drenthe en je werkt voor een langdurig zonnepanelen project in Groningen.

Het is een allround klusbedrijf in Assen dat een klein team is van hechte collega's.

Zo staat het bedrijf voor het werken:

-Goed en betrouwbaar
-Geen hoge kosten
-Garantie
-Meer dan alleen werken, ook meedenken met de klant

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband 38 uur per week
  • Salaris is conform CAO klein metaal; tussen de €2300 - €2800 bruto per maand
  • Pensioenopbouw
  • 20 vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Wekelijks of maandelijks je salaris gestort, wat jij wilt!
  • Er zijn mogelijkheden voor cursussen/opleidingen
  • Een informele werksfeer

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als zonnepanelenmonteur of ervaring in een vergelijkbare functie
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je bent in het bezit van je VCA of bereidt te halen (via Jij Uitzendbureau).

Salarisindicatie

€2300 - €2800 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-05-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl