Snel zoeken
190
Over deze vacature
Match criteria
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
  • 05/23/2019

Zonnepanelen monteur

Nieuw

Introductie

Steeds meer particulieren en bedrijven nemen zonnepanelen op hun daken. Hierdoor is het ontzettend druk bij onze opdrachtgever en daardoor zijn ze op zoek naar een enthousiaste zonnepanelen monteur. Je komt te werken bij een bedrijf in Groningen. Via JIJ Uitzendbureau kan je fulltime aan het werk en heb je uitzicht op een vast contract!

Onze klant is dé specialist op het gebied van zonne-energie. Het bedrijf heeft ruim 25 jaar ervaring in het vak. De doelstelling van het bedrijf is om zonne-energie voor iedereen toegankelijk te maken. Op deze manier besparen de klanten op hun energie kosten en wordt er gewerkt aan een duurzame toekomst.

Wat ga je doen als Zonnepanelen monteur

Als zonnepanelen monteur houdt jij je bezig met het aanleggen, onderhouden en installeren van zonnepaneleninstallaties. Op het dak worden de zonnepanelen geplaatst en binnen in het pand wordt de omvormer geïnstalleerd, de kabels afgewerkt en de installatie wordt aangesloten op de groepenkast.

Hoe ziet je dag eruit?

Je werkdag start om 07.30 uur bij onze klant op kantoor. Daar drink je samen met je collega’s een kop koffie en wordt de planning van de dag besproken. Je krijgt deze ochtend te horen dat je samen met twee collega’s 18 panelen moet instaleren bij een particuliere woning in Bedum. Je stapt met je collega’s in de werk bus om naar de locatie te gaan en je werkdag gaat nu echt beginnen.

Bij de klant aangekomen begint het zonnetje al te schijnen, het gaat een mooie dag worden. Samen met je collega’s beginnen jullie eerst met het opbouwen van de steiger en valbeveiliging. Veiligheid gaat boven alles. Als dat staat, worden de haken geplaatst en monteer je de rails. De zonnepanelen kunnen nu worden geplaats.

Nadat alle zonnepanelen zijn geïnstalleerd en de werkvloer is weer netjes, is het weer tijd om naar de klant te gaan. De klant is blij en jij gaat met een voldaan gevoel weer naar huis.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Salaris conform CAO Metaal en Techniek;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Alle hulpmiddelen om je werk goed, gezond en veilig te kunnen doen;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt ervaring met het monteren van zonnepanelen;
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
  • Je bent betrouwbaar en beschikt over goede communicatieve vaardigheden;
  • Je hebt een verantwoordelijkheidsgevoel en hebt doorzettingsvermogen.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

R Talens
T: (0599) 631 900

Contact
Robert Talens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Onze vacatures
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inSiddeburen
18-06-2019
inTexel
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen
18-06-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Nico Rotgers

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
nico@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Monique Keukens

Hellevoetsluis
010-8209994
monique@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl